Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Penziony » Velké Karlovice » Dolinka Velké Karlovice

v okolí objektu Dolinka Velké Karlovice

Nacházíte se na stránce objektu Dolinka Velké Karlovice na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Velké Karlovice.

Kategorie penziony: Penziony Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 5896x

Zobrazit všechny penziony
Dolinka Velké Karlovice

Dolinka Velké Karlovice

Penziony » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Velké Karlovice DOLINKA Velké Karlovice, je ideální pro milovníky turistiky, cyklistiky i zimních sportů. Výborné prostě celoročně. Na počátku cyklostezky Bečva u SKI areálu Razula. Ubytování ve 2-4 lůžkových pokojích převážně s vlastním sociálním zařízením (WC, umyvadlo, sprchový kout) a ledničkou, s možností přistýlky ,nebo v samostatném bytě se třemi ložnicemi. Vhodné pro rekreaci, školení, kurzy, tábory, rodinné oslavy, prodloužené víkendy i jen tak… Jsme penzion, do kterého se hosti rádi vrací a tím tvoří převážnou část našich hostů. Parkování přímo u objektu. K dispozici je kuchyňka a společenské místnosti s vybavením (TV,DVD, Internet, stolní fotbal,pin-pong, kulečník atd...). Možnost snídaní i celodenní penze
A43864 cena od: 260 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Dolinka Velké Karlovice Webkamery v okolí objektu Dolinka Velké Karlovice
 

v okolí 20 km od objektu Dolinka Velké Karlovice:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Velké Karlovice se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Dolinka Velké Karlovice" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2909 / Webkamery: celkem 996
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha