Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Farmy a statky » Olešník » Statek Výštice

v okolí objektu Statek Výštice

Nacházíte se na stránce objektu Statek Výštice na portálu Českemsnámi.cz v kategorii farmy a statky obec Olešník.

Kategorie farmy a statky: Farmy a statky Jižní Čechy     Zobrazeno: 5207x

Zobrazit všechny farmy a statky
Statek Výštice

Statek Výštice

Farmy a statky » Jižní Čechy » Olešník Statek Výštice je vhodný pro pořádání vzdělávacích zážitkových akcí, seminářů, adaptačních kursů, škol v přírodě, ale také pro soukromé akce (svatby, rodinné oslavy …). Svým přístupem se snažíme vybudovat prostor, kde bude lidem dobře a kam se budou rádi vracet. Statek Výštice se nachází na samotě mezi Týnem nad Vltavou a Hlubokou nad Vltavou u rybníka a u lesa. Statek má prostorný dvůr, hřiště, ohniště a přilehlé udržované travnaté pozemky, které jsou využitelné ke hrám. Část pozemků je využita na výběhy pro koně, na kterých je možné svezení. V bezprostřední blízkosti statku je v lese vybudován nízký lanový park. Pro vnitřní programy je k dispozici klubovna o velikosti cca 80m2 a jídelna. Ubytovat se můžete ve dvou apatmánech se sociálním zařízením (počet lůžek 13) a ve dvanácti pokojích, které mají zcela nové společné sociální zařízení (počet lůžek 44).
A43873 kapacita: 57 lůžek, cena od: 490 Kč - plná penze

Ubytování v okolí objektu Statek Výštice Webkamery v okolí objektu Statek Výštice
 

v okolí 20 km od objektu Statek Výštice:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jižní Čechy dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Farmy a statky - obec Olešník se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Statek Výštice" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2913 / Webkamery: celkem 998
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha