Českem s námi » Ubytování » Slovácko, Zlínsko » Hotely-Hostely » Bzenec » Hotel Junior Bzenec

v okolí objektu Hotel Junior Bzenec

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Junior Bzenec na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Bzenec.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Slovácko, Zlínsko     Zobrazeno: 8146x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Junior Bzenec

Hotel Junior Bzenec

Hotely-Hostely » Slovácko, Zlínsko » Bzenec Dovolujeme si Vám nabídnout služby v oblasti ubytování v zařízení Střední školy gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec. Věříme, že je budete moci využít při zajišťování tuzemských pobytů jak pro jednotlivce, tak i pro celé skupinové zájezdy. Ubytování nabízíme v těchto zařízeních: • Hotel s kapacitou 45 míst • Penzion s kapacitou 62 míst Stravování zajišťujeme: • Restaurace + 3 salonky • Selská jizba K pořádání firemních akcí, školení, seminářů, rautů je možno si pronajmout školní výukové prostory, učební třídy s internetem a dataprojektorem. Dále učebnu stolničení, která je plně vybavena moderním gastronomickým zařízením a nově vybudovanou degustační místnost, nebo příjemné posezení ve stylovém prostředí Selské jizby. V našem školním sklepě pro Vás připravíme ochutnávku vín spojenou s příjemným posezením i s hudbou. Ubytovaným hostům je k dispozici tělocvična a úschovna kol.
A43878 kapacita: 109 lůžekcena od: 200 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Hotel Junior Bzenec Webkamery v okolí objektu Hotel Junior Bzenec
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Junior Bzenec:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Slovácko, Zlínsko dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Bzenec se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel Junior Bzenec" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2913 / Webkamery: celkem 998
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha