Českem s námi » Ubytování » Šumava » Penziony » Český Krumlov » Penzion Konvalinka Český Krumlov

v okolí objektu Penzion Konvalinka Český Krumlov

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Konvalinka Český Krumlov na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Český Krumlov.

Kategorie penziony: Penziony Šumava     Zobrazeno: 6040x

Zobrazit všechny penziony
Penzion Konvalinka Český Krumlov

Penzion Konvalinka Český Krumlov

Penziony » Šumava » Český Krumlov Nově postavený a otevřený penzion se nachází v klidné části Českého Krumlova na horizontu města s vyhlídkou na Český Krumlov, přesto 10 minut pěší chůze do centra města, zámecké zahrady a k otáčivému hledišti a zámku. Penzion s výhledem do přírody, ale i na staré město. Penzion Konvalinka je zaměřen na vřelou a uvolněnou domácí atmosféru a individuální přístup k hostům a jejich potřebám. Naším cílem je poskytovat komfort, pohodu a pohodlí. Ubytovací služby poskytujeme od roku 2014 a dále je budeme rozšiřovat - jak do ubytovací kapacity, tak do rozšiřování služeb a vybavení penzionu.Nabízíme stylové a příjemné ubytování v rodinném penzionu s výhledem na Český Krumlov v blízkosti zámku, zámeckých zahrad a otáčivého hlediště v klidné lokalitě. K dispozici je WIFI připojení zdarma, možnost stravování, sauna, garáž, zahrada, terasa s grilem, parkoviště, minibar, lednice a pračka. Další služby: Wi-Fi, Stravování, Parkoviště, garáž, úschovna kol,moto aj. 6 nocí + 1 zdarma
A44016 kapacita: 8 lůžek, cena od: 400 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Penzion Konvalinka Český Krumlov Webkamery v okolí objektu Penzion Konvalinka Český Krumlov
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Konvalinka Český Krumlov:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - Penzion Konvalinka Český Krumlov No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2885 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha