Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Kempy-Tábořiště » Hluboké Mašůvky » Camping Country

v okolí objektu Camping Country

Nacházíte se na stránce objektu Camping Country na portálu Českemsnámi.cz v kategorii kempy-tábořiště obec Hluboké Mašůvky.

Kategorie kempy-tábořiště: Kempy-Tábořiště Podyjí, Lednicko-valtický areál     Zobrazeno: 5658x

Zobrazit všechny kempy-tábořiště
 Camping Country

Camping Country

Kempy-Tábořiště » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Hluboké Mašůvky Dovolujeme si Vás pozvat do líbezné krajiny Jevišovické pahorkatiny, do našeho kempu. Nabízíme: travnatou, osázenou a částečně zastíněnou plochu pro stany a karavany s el. přípojkami ubytování: ve dvou čtyřlůžkových apartmánech s kuchyňkou, sociálním zařízením a tv v šesti dvoulůžkových pokojích s přistýlkou a jednom dvoulůžkovém pokoji se společným sociálním zařízením a základním vybavením ve třech čtyřlůžkových srubech se společným sociálním zařízením a základním vybavením v novém domku k pronajmutí pro 4-6 osob s kompletním vybavením sociální zařízení v kempu je nově vybudováno v roce 2004, také pro tělesně postižené, prostor kempu je částečně bezbarierový. Využít můžete: vybavenou kuchyňku s ledničkou pračku, či sušičku bar, restauraci lékaře v kempu noční ostrahu dětské hřiště nově vybudovaný rodinný vinný sklep s možností ochutnávky Pobyt si můžete zpříjemnit: tenisem, stolním tenisem, minigolfem či míčovými hrami, jizdou na koních koupáním v bazénu v kempu nebo nově otevřených koupalištích v blízkých vesnicích a Znojmě nebo v nedalekých přírodních nádržích, kde můžete i rybařit pro zájemce zajistíme výuku tenisu a jízdy na koni pěšími vycházkami nebo cyklistickými vyjížďkami, na které Vám můžeme zapůjčit kola doporučíme Vám zajímavé výlety za kulturními zajimavostmi v našem regionu (Vranov n. Dyjí, Jaroměřice n. Rokytnou, Bítov, ...)
A4407 kapacita: 40 lůžek

Ubytování v okolí objektu Camping Country Webkamery v okolí objektu Camping Country
 

v okolí 20 km od objektu Camping Country:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Podyjí, Lednicko-valtický areál dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu " Camping Country" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Kempy-Tábořiště - obec Hluboké Mašůvky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2894 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha