Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Apartmány » Velké Bílovice » Ubytování Velké Bílovice sklep č.29

v okolí objektu Ubytování Velké Bílovice sklep č.29

Nacházíte se na stránce objektu Ubytování Velké Bílovice sklep č.29 na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Velké Bílovice.

Kategorie apartmány: Apartmány Podyjí, Lednicko-valtický areál     Zobrazeno: 8917x

Zobrazit všechny apartmány
Ubytování Velké Bílovice sklep č.29

Ubytování Velké Bílovice sklep č.29

Apartmány » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Velké Bílovice Nabízíme Vám ubytování přímo v rodinném vinném sklepě v obci Velké Bílovice. Sklep je umístěn v největší vinařské obci v České republice v části Belegrady. Kromě příjemného ubytování s veškerým komfortem Vám pochopitelně nabídneme i ochutnávku špičkových vín z naší rodinné firmy FABIKOVIČ. Náš vinný sklep je pravidelným účastníkem akcí "Ze sklepa do sklepa" a "Za vinařem do Velkých Bílovic". Ubytování je vhodné pro rodiny nebo menší kolektivy do 8 osob.
A44075 kapacita: 8 lůžekcena od: 300 Kč - možnost vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Ubytování Velké Bílovice sklep č.29 Webkamery v okolí objektu Ubytování Velké Bílovice sklep č.29
 

v okolí 20 km od objektu Ubytování Velké Bílovice sklep č.29:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Informační centra v turistické oblasti Podyjí, Lednicko-valtický areál je průběžně doplňován o nová infocentra. Nabídka jednotlivých informačních center Vám poskytne aktuální informace o dění v oblasti Podyjí, Lednicko-valtický areál. Chcete-li přidat infocentrum do katalogu, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Ubytování Velké Bílovice sklep č.29" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Informační centra - obec Velké Bílovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2887 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha