Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Apartmány » Slavonice » U koloběžky

v okolí objektu U koloběžky

Nacházíte se na stránce objektu U koloběžky na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Slavonice.

Kategorie apartmány: Apartmány Jindřichohradecko, Třeboňsko     Zobrazeno: 5566x

Zobrazit všechny apartmány
U koloběžky

U koloběžky

Apartmány » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Slavonice Ubytování v Jižních čechách a možnost půjčení koloběžek v centru historického renesančního města Slavonice na Jindřichohradecku v chráněné krajinné oblasti UNESCO nazývaná Česká Kanada přímo na náměstí Míru 458 naproti hotelu U Růže s galerií. Slavonice a Slavonicko patří mezi přední tuzemské turistické destinace. Malebné renesanční městečko je po staletí vyhledávanou lokalitou v cestovním ruchu v oblasti nazývané Česká Kanada pro sportovní aktivity, relaxační dovolené, víkendový odpočinky. Město je též známé svou poklidnou, téměř lázeňskou atmosférou, ideální místo pro odpočinek. Zdejším pobytem prožijete příjemnou rekreaci, nabydete nové zážitky, odpočinete si a především načerpáte nové síly. Díky ubytování v žádané lokaci se můžete pohodlně oddávat procházkám v historických kulisách renesančního města nebo vyjíždět na výlety po okolí, do čarovných koutů přírodní rezervace Česká Kanada.
A44080 kapacita: 8 lůžek, cena od: 440 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu U koloběžky Webkamery v okolí objektu U koloběžky
 

v okolí 20 km od objektu U koloběžky:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jindřichohradecko, Třeboňsko dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Apartmány - obec Slavonice se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "U koloběžky" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2887 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme: Bazar – Online inzerce a bazar, Apartmány Slavonice, Chaty a chalupy Stříbřec, Penziony Lomnice nad Lužnicí, Rekreační zařízení Třeboň, Ubytování v soukromí Jindřichohradecko, Třeboňsko,

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha