Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Apartmány » Slavonice » U koloběžky

v okolí objektu U koloběžky

Nacházíte se na stránce objektu U koloběžky na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Slavonice.

Kategorie apartmány: Apartmány Jindřichohradecko, Třeboňsko     Zobrazeno: 5567x

Zobrazit všechny apartmány
U koloběžky

U koloběžky

Apartmány » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Slavonice Ubytování v Jižních čechách a možnost půjčení koloběžek v centru historického renesančního města Slavonice na Jindřichohradecku v chráněné krajinné oblasti UNESCO nazývaná Česká Kanada přímo na náměstí Míru 458 naproti hotelu U Růže s galerií. Slavonice a Slavonicko patří mezi přední tuzemské turistické destinace. Malebné renesanční městečko je po staletí vyhledávanou lokalitou v cestovním ruchu v oblasti nazývané Česká Kanada pro sportovní aktivity, relaxační dovolené, víkendový odpočinky. Město je též známé svou poklidnou, téměř lázeňskou atmosférou, ideální místo pro odpočinek. Zdejším pobytem prožijete příjemnou rekreaci, nabydete nové zážitky, odpočinete si a především načerpáte nové síly. Díky ubytování v žádané lokaci se můžete pohodlně oddávat procházkám v historických kulisách renesančního města nebo vyjíždět na výlety po okolí, do čarovných koutů přírodní rezervace Česká Kanada.
A44080 kapacita: 8 lůžek, cena od: 440 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu U koloběžky Webkamery v okolí objektu U koloběžky
 

v okolí 20 km od objektu U koloběžky:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Jindřichohradecko, Třeboňsko dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"U koloběžky" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Apartmány - obec Slavonice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2885 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme: Bazar – Online inzerce a bazar, Hotely Nová Bystřice, Chaty a chalupy Strmilov, Motely Třeboň, Rekreační zařízení Jindřichův Hradec, Ubytování v soukromí Třeboň,

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha