Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Hotely-Hostely » Český Rudolec » Zámek Český Rudolec

v okolí objektu Zámek Český Rudolec

Nacházíte se na stránce objektu Zámek Český Rudolec na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Český Rudolec.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Jindřichohradecko, Třeboňsko     Zobrazeno: 7412x

Zobrazit všechny hotely-hostely
klikni zde

Zámek Český Rudolec

Hotely-Hostely » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Český Rudolec Zámek Český Rudolec (též Malá Hluboká) byl původně vodní tvrzí ze 14. století. Prvními známými majiteli byli Vladykové z Rudolce. Zamek prošel v průběhu staletí mnohými přestavbami z nihž poslední v letech 1860-64 provedl tehdejší majitel Michael Angelo Picchioni. Zámek přestavěl do ušlechtilého stylu tudorovské novogotiky a tuto podobu má prakticky dodnes. Od roku 2009 zámek vlastní akciová společnost Malá Hluboká a.s.,jež provádí potřebná zabezpečení,opravy a rekonstrukce. Zámek byl zpřístupněn veřejnosti a společně s celým funkčním areálem "oživen". Byl zprovozněn protější Zájezdní hostinec z 18. století a opraven na penzion s restaurací, barokní oranžerie na wellness a pivní lázně a hospodářské budovy slouží jako pivovar. Z historické budovy správce je dnes informační turistické centrum. Prohlídky zámku: čevenec-srpen
A44082

Ubytování v okolí objektu Zámek Český Rudolec Webkamery v okolí objektu Zámek Český Rudolec
 

v okolí 20 km od objektu Zámek Český Rudolec:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Jindřichohradecko, Třeboňsko dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Hotely-Hostely - obec Český Rudolec se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Zámek Český Rudolec" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2893 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme: Bazar – Online inzerce a bazar, Hotely Nová Bystřice, Chaty a chalupy Novosedly nad Nežárkou, Penziony Jindřichohradecko, Třeboňsko, Rodinné domy Cep, Ubytování v soukromí Kunžak,

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha