Českem s námi » Ubytování » Krušné hory » Rekreační zařízení » Velká Hleďsebe » Rekreační zařízení FANTAZIE

v okolí objektu Rekreační zařízení FANTAZIE

Nacházíte se na stránce objektu Rekreační zařízení FANTAZIE na portálu Českemsnámi.cz v kategorii rekreační zařízení obec Velká Hleďsebe.

Kategorie rekreační zařízení: Rekreační zařízení Krušné hory     Zobrazeno: 3760x

Zobrazit všechny rekreační zařízení
Rekreační zařízení FANTAZIE

Rekreační zařízení FANTAZIE

Rekreační zařízení » Krušné hory » Velká Hleďsebe Nabízíme ubytovací kapacity rekreačního střediska FANTAZIE. Vhodné pro dětské tábory, školy v přírodě, školní výlety, seznamovací a adaptační pobyty, sportovní a taneční soustředění. Zrekonstruovaný rekreační areál se nachází u obce Velká Hledsebe, v turisticky oblíbené lokalitě Mariánské Lázně. Celková kapacita areálu je 160 lůžek s ubytováním ve 13 velkých chatách. Rekreační středisko Fantazie je bohatě vybaveno mnoha speciálními atrakcemi /laser show, 3D kino, vozítka SeqWay, skákací a adrenalinové atrakce, ale i sportovní vybavení a hřiště. Koupaliště a krytý bazén nedaleko areálu. V okolí se nachází turistické a cyklo trasy a mnoho zajímavých cílů na výlety.
A44120 kapacita: 160 lůžek

Ubytování v okolí objektu Rekreační zařízení FANTAZIE Webkamery v okolí objektu Rekreační zařízení FANTAZIE
 

v okolí 20 km od objektu Rekreační zařízení FANTAZIE:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Krušné hory dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Rekreační zařízení - obec Velká Hleďsebe se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Rekreační zařízení FANTAZIE" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2885 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha