Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Farmy a statky » Horní Branná » Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci

v okolí objektu Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci

Nacházíte se na stránce objektu Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci na portálu Českemsnámi.cz v kategorii farmy a statky obec Horní Branná.

Kategorie farmy a statky: Farmy a statky Krkonoše     Zobrazeno: 5377x

Zobrazit všechny farmy a statky
Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci

Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci

Farmy a statky » Krkonoše » Horní Branná Malý rodinný penzion s bazénem, vířivkou a infra-saunou v areálu rodinné ekologické farmy - s farmářskou restaurací. Penzion disponuje 3 rodinnými apartmánovými pokoji s vlastní koupelnou. Každý apartmánový pokoj má 2 ložnice (hlavní ložnici a ložnici v mezonetu) a vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, umyvadlem a WC). Pokoje jsou umístěny v prvním patře penzionu. V přízemí je prostorná nekuřácká restaurace, která slouží ke stravování hostů ubytovaných v areálu farmy. . Parkování je zajištěno před penzionem. Celý areál je oplocen. Ubytování je poskytováno se snídaní. Lze dokoupit večeře - dle denní nabídky a dojednat i plnou penzi, tj. včetně obědů nebo obědových balíčků. Vaříme z lokálních surovin poctivou domácí kuchyni. Použité suroviny jsou buď přímo z farmy a nebo od dalších spřátelených faremních dodavatelů.
A44158 kapacita: 20 lůžek, cena od: 750 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci Webkamery v okolí objektu Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci
 

v okolí 20 km od objektu Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Nacházíte se na stránce okolí objektu Turistická známka - Penzion Pod Hájkem s farmářskou restauraci No. na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Turistické známky.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2887 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha