Českem s námi » Ubytování » Šumava » Chaty a chalupy » Kvilda » Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob

v okolí objektu Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob

Nacházíte se na stránce objektu Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Kvilda.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Šumava     Zobrazeno: 6049x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob

Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob

Chaty a chalupy » Šumava » Kvilda Vítejte v celoročním ubytování na chalupě se zahradou na Kvildě v klidné lokalitě u centra (Ubytování se 3 pokoji a soc. zařízením v samostatném podkroví) pro skupinu 6 - 8 osob. Volné termíny na Kvildě viz "Aktuality" na našem webu ubytování! Ubytování máme pro skupinu 4-8 osob s wi-fi, TV-sat a parkováním u chalupy pro hosty zdarma. Celkem 3 vybavené pokoje v sam. podkroví s kuchyňkou. Pronájem pouze celého podkroví pro skupinu 6-8 osob viz informace náš web. Terasa s grilem na dřevěné uhlí pro grilování v soukromí zahrady, k dispozici zdarma též hry petangue, šipky, kroket! Stravování vlastní ve vybavené kuchyňce nebo možnost výhodné polopenze (snídaní nebo večeří) ve stylové restauraci v místě, která je námi předjednaná pro naše hosty jako bonus. Můžete dále využít zavedenou restauraci na Františkově viz informace na tel: 601 165 100 nebo 774 673 434. Restaurace nabízí i pro naše hosty večeře za velmi příznivé ceny. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo přátele.
A44170 kapacita: 8 lůžek, cena od: 400 Kč - možnost vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob Webkamery v okolí objektu Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob
 

v okolí 20 km od objektu Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Šumava dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Celoroční výhodné ubytování Kvilda chalupa v 1050m n.m. pro skupinu 6-8 osob" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Chaty a chalupy - obec Kvilda.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2892 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha