Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Penziony » Znojmo » Pension IDA - Znojmo

v okolí objektu Pension IDA - Znojmo

Nacházíte se na stránce objektu Pension IDA - Znojmo na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Znojmo.

Kategorie penziony: Penziony Podyjí, Lednicko-valtický areál     Zobrazeno: 5356x

Zobrazit všechny penziony
Pension IDA - Znojmo

Pension IDA - Znojmo

Penziony » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Znojmo Pension Ida leží v klidné části Znojma u údolí řeky Dyje, v blízkosti centra města (0,5km). V okolí pensionu je mnoho příležitostí na rekreační vyžití, možnost rybolovu ( řeka Dyje), jízda na koni ( Dobšice, Havraníky, Hnanice...), spousta jedinečných historických a kulturních památek a nádherné pannenské přírody kaňonu řeky Dyje. V nedalekém okolí se nachází klášter Louka s románskou kryptou, Znojemský hrad s románskou rotundou sv. Kateřiny a panny Marie... (Znojemské památky). V blízkosti Louckého kláštera je nově vybudované letní koupaliště (Městské plovárny Louka, Znojmo). Pro výlety na kole a výlety pěšky je vhodné a krásné údolí řeky Dyje a Gránické údolí ( Národní park Podyjí )... Na nejzajímavější části historického města Znojma se také můžete podívat z vyhlídkového turistického vláčku ( Turistický vláček- jízdní řád ). Znojmo leží ve známé vinařské oblasti. Firmou s největší produkcí vína v tomto kraji je Znovín Znojmo a.s.(Znovín Znojmo a.s.).Na jejich stránkách najdete různé vinařské akce a umístění ochutnávkových stánků. Neopomenu ani Znojemské historické vinobraní, které je zajímavou vinařkou akcí a koná se každý rok okolo poloviny září ( Vinobraní 2007 ).
A4420 kapacita: 6 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension IDA - Znojmo Webkamery v okolí objektu Pension IDA - Znojmo
 

v okolí 20 km od objektu Pension IDA - Znojmo:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Podyjí, Lednicko-valtický areál dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Penziony - obec Znojmo se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Pension IDA - Znojmo" na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2894 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha