Českem s námi » Webkamery » Krušné hory » Dubí » Webkamera Cínovec pomezí

Webkamery v okolí objektu Webkamera Cínovec pomezí

Nacházíte se na stránce objektu Webkamera Cínovec pomezí na portálu Českemsnámi.cz v kategorii webkamery obec Dubí.

Kategorie webkamery: Webkamery Krušné hory     Zobrazeno: 6361x

Zobrazit všechny webkamery
Webkamera Cínovec pomezí

Webkamera Cínovec pomezí

Webkamery » Krušné hory » Dubí Adresa: Cínovec, Dubí
Zobrazit webkameru

Koukněte webkamerou online z Cínovce na okolí. Kamera z Cínovce - Pomezí umožňuje sledovat aktuální počasí v Krušných horách.
Cínovec (835 m n.m.) v Krušných horách leží na státní hranici České republiky s Německem. Od 14. století, kdy vznikl Cínovc (německy Zinnwald) se zde těžila stříbrná a cínová ruda. Dnešní Cínovec je atraktivním a významným střediskem letních i zimních sportů v Krušných horách .Cínovcem prochází lyžařská trasa Krušnohorské magistrály.
A44262 Webkamery / Webkamery / Krušné hory

Webkamery v okolí objektu Webkamera Cínovec pomezí Ubytování v okolí objektu Webkamera Cínovec pomezí
 

Webkamery v okolí 20 km od objektu Webkamera Cínovec pomezí:

v místěWebkamera Cínovec

Webkamera Cínovec

Webkamery » Krušné hory » Dubí Sledujte počasí webkamerou online na Cínovci v Krušných horách. Pohled kamery na obec Cínovec.
Cínovec (835 m n.m.) v Krušných horách leží na státní ...
A44263 Webkamery / Webkamery / Krušné hory

Webkamery v okolí objektu Webkamera Cínovec Ubytování v okolí objektu Webkamera Cínovec
 
vzdálenost 7 kmWeb kamera Skicentrum Bouřňák

Web kamera Skicentrum Bouřňák

Webkamery » Krušné hory » Mikulov Koukněte webkamerou na aktuální stav počasí ve Skiareálu Bouřňák. Sport Centrum Bouřňák - pohled webových kamer na hrobskou sjezdovku, nástup, výstupn ...
A20368 Webkamery / Webkamery / Krušné hory

Webkamery v okolí objektu Web kamera Skicentrum Bouřňák Ubytování v okolí objektu Web kamera Skicentrum Bouřňák
 
vzdálenost 7 kmWebkamera Bouřňák

Webkamera Bouřňák

Webkamery » Krušné hory » Moldava Sledujte webkamerou online aktuální stav počasí v Krušných horách z vrcholu Bouřňák. Snímek kamery z Bouřňáku v 860 m n. m. z horní stanice SKI CENTRU ...
A44259 Webkamery / Webkamery / Krušné hory

Webkamery v okolí objektu Webkamera Bouřňák Ubytování v okolí objektu Webkamera Bouřňák
 
vzdálenost 8 kmWebkamera Moldava

Webkamera Moldava

Webkamery » Krušné hory » Moldava Sledujte webkamerou online aktuální stav počasí v obci Moldava a okolí Krušných hor. Pohled kamery směrem z Rehefeldu k Moldavě v Krušných horách.
Ho ...
A44258 Webkamery / Webkamery / Krušné hory

Webkamery v okolí objektu Webkamera Moldava Ubytování v okolí objektu Webkamera Moldava
 
vzdálenost 10 kmWebkamera Adolfov

Webkamera Adolfov

Webkamery » Krušné hory » Telnice Sledujte aktuální stav počasí v Adolfově online webkamerou. Pohled webové kamery na parkoviště Adolfov směr běžecký stadion v Krušných horách. Adolfov ...
A44264 Webkamery / Webkamery / Krušné hory

Webkamery v okolí objektu Webkamera Adolfov Ubytování v okolí objektu Webkamera Adolfov
 
vzdálenost 11 kmWeb kamera Teplice - Golfový areál Barbora

Web kamera Teplice - Golfový areál Barbora

Webkamery » Krušné hory » Teplice Webkamera z Golfového areálu Barbora. Necelých 5 km západně od Teplic, směrem na Duchcov, se na úpatí Krušných hor rozkládá Golfový areál Barbora, dom ...
A20755 Webkamery / Webkamery / Krušné hory

Webkamery v okolí objektu Web kamera Teplice - Golfový areál Barbora Ubytování v okolí objektu Web kamera Teplice - Golfový areál Barbora
 
Další ...
Krušné hory jsou pohoří v délce přes 130 km a tvořící přirozenou hranici mezi Čechami a Německem. Nejvyšším vrcholem na české části Krušných hor je Klínovec (1.244 m) a na německé části Fichtelberg (1.214 m). Klínovec láká celoročně mnoho turistů k výšlapu. Je na něm umístěn televizní vysílač a osmiboká rozhledna s přilehlým hotelem. Na vrcholu hory si můžete vychutnat úžasný výhled do české i německé krajiny.

Mezi další krušnohorské vrcholy dosahujících nadmořské výšky nad tisíc metrů patří například Božídarský Špičák (1.115 m), Macechu (1.113 m), Meluzínu (1.094 m), Nad Ryžovnou (1.054 m), Blatenský vrch (1.043 m), Hubertku (1.032 m), Plešivec (1.028 m), Loučnou (1.019 m), Zaječí vrch (1.009 m), Tetřeví horu (1.005 m) nebo Vysokou seč (1.006 m).

Krušné hory jsou bohaté na výskyt kovových rud a léčivých pramenů a proto zde vzniklo mnoho lázeňských středisek jako jsou Jáchymov, Františkovy Lázně nebo Karlovy Vary. Prvními radonovými lázněmi světového významu se stal Jáchymov. Toto město je spojeno s ražnou jáchymovského tolaru, který dal název dnešnímu americkému dolaru a také zde manželé Curriovi objevili polonium a radium.

V Krušných horách se nachází mnoho zimních středisek, která nabízí skvělé podmínky k provozování zimních sportů i pro rodiny s dětmi. Jsou jimi například Klínovec, Boží Dar a Plešivec. Krušné hory lákají také k trávení letní dovolené. Najdeme tu turistické a cyklistické trasy, které jsou vhodné i pro rodiny s dětmi. Pro milovníky historie Krušné hory nabízejí možnost se vypravit na hrady Cheb, Loket, zříceniny hradů Hauenštejn s arboretem a botanickou zahradou, Himlštejn, Perštejn, Egerberk, Šumburk, Hasištejn a další. Rodiny s dětmi jistě uvítají Zoopark v Chomutově nebo se mohou vydat k božímu Daru, kde je pro děti připravená zábavná stezka - Ježíškova cesta, která je rozdělena do dvou okruhů – 6 a 13 km. Na cestě děti poznávají Ježíškův svět a do kartičky, kterou si vyzvedly v Infocentru Boží Dar vyplňují odpovědi na otázky a řešení úkolů z jednotlivých zastávek. V okolí božího Daru se nachází také 3,2 km dlouhá naučná stezka Božídarská rašeliniště. Rašeliniště je již více než 40 let státní přírodní rezervací a vyskytují se tu vzácné druhy rostlin i živočichů.

Katalog českemsnámi.cz je v kategorii Webkamery v turistické oblasti Krušné hory průběžně doplňován o nové web kamery. Chcete-li přidat web kameru do katalogu webkamer, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt". V turistickém regionu Krušné hory se nabídka web kamer nachází v následujících obcích: Blatno, Březno, Jirkov, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Kovářská, Měděnec, Vejprty, Abertamy, Boží Dar, Karlovy Vary, Nejdek, Nové Hamry, Ostrov, Český Jiřetín, Hora Svaté Kateřiny, Klíny, Lom, Most, Březová, Bublava, Horní Slavkov, Šindelová, Bílina, Dubí, Mikulov, Moldava, Teplice, Telnice

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Webkamera Cínovec pomezí" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Web kamery obec Dubí.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2885 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha