Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Chaty a chalupy » Sedloňov » Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

v okolí objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

Nacházíte se na stránce objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Sedloňov.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Orlické hory     Zobrazeno: 2198x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

Chaty a chalupy » Orlické hory » Sedloňov Ubytování BRLOH Sedloňov je umístěno v centru malebné horské vísky Sedloňov přímo u sjezdovky a u zastávky cyklobusů. Nabízíme celkem 16 lůžek turistického typu ve třech ložnicích. K dispozici jsou dvě koupelny vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a wc. Součástí je plně vybavená kuchyně. Celý objekt je vytápěn ústředním vytápěním poháněným tepelným čerpadlem s možností vlastní regulace. Sočástí ubytování je také prostorná společenská místnost vybavená krbem a TV. Venku se nachází prostorná, oplocená zahrada se závěsnými houpacími sítěmi, krytou pergolou s posezením, ohništěm a grilem. Na zahradě je také umístěná venkovní vyhřívaná vířivka pro cca 4 osoby. Pro ubytované se zde nachází také lyžárna, kolárna a WIFI připojení k internetu. V nedaleké blízkosti je možné využít multifunkční, nebo venkovní fitnes hřiště.
A44345 kapacita: 16 lůžek, cena od: 18000 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. Webkamery v okolí objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.
 

v okolí 20 km od objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Gastronomie je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Orlické hory dále rozdělena na následující podkategorie – Bary a bistra, Cukrárny, Čajovny, Kavárny, Pivnice a hospody, Pizzerie, Restaurace, Vinárny a vinné sklepy. Chcete-li přidat prezentaci nového objektu do katalogu Gastronomie, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

V katalogu Gastronomie - Chaty a chalupy - obec Sedloňov se aktuálně zobrazuje stránka okolí objektu "Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h." na portálu www.ceskemsnami.cz.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2887 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha