Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Chaty a chalupy » Sedloňov » Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

v okolí objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

Nacházíte se na stránce objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Sedloňov.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Orlické hory     Zobrazeno: 2200x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.

Chaty a chalupy » Orlické hory » Sedloňov Ubytování BRLOH Sedloňov je umístěno v centru malebné horské vísky Sedloňov přímo u sjezdovky a u zastávky cyklobusů. Nabízíme celkem 16 lůžek turistického typu ve třech ložnicích. K dispozici jsou dvě koupelny vybavené sprchovým koutem, umyvadlem a wc. Součástí je plně vybavená kuchyně. Celý objekt je vytápěn ústředním vytápěním poháněným tepelným čerpadlem s možností vlastní regulace. Sočástí ubytování je také prostorná společenská místnost vybavená krbem a TV. Venku se nachází prostorná, oplocená zahrada se závěsnými houpacími sítěmi, krytou pergolou s posezením, ohništěm a grilem. Na zahradě je také umístěná venkovní vyhřívaná vířivka pro cca 4 osoby. Pro ubytované se zde nachází také lyžárna, kolárna a WIFI připojení k internetu. V nedaleké blízkosti je možné využít multifunkční, nebo venkovní fitnes hřiště.
A44345 kapacita: 16 lůžek, cena od: 18000 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h. Webkamery v okolí objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.
 

v okolí 20 km od objektu Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h.:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Orlické hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Ubytování BRLOH Sedloňov v O.h." na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Sedloňov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2885 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha