Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Penziony » Deštné v Orlických horách » Hana Matějková - ubytování v soukromí

v okolí objektu Hana Matějková - ubytování v soukromí

Nacházíte se na stránce objektu Hana Matějková - ubytování v soukromí na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Deštné v Orlických horách.

Kategorie penziony: Penziony Orlické hory     Zobrazeno: 5526x

Zobrazit všechny penziony
Hana Matějková - ubytování v soukromí

Hana Matějková - ubytování v soukromí

Penziony » Orlické hory » Deštné v Orlických horách Nabízíme Vám příjemné ubytování v soukromí, v centru lyžařského střediska Deštné v Orlických horách. Dům se nachází necelých 100 m od lyžařských vleků, zároveň je k nám velmi dobrá dostupnost jak automobilem (možnost parkování na vyhrazeném parkovišti přímo u objektu), tak autobusem. Ubytování Vám nabízeme ve dvou až čtyř lůžkových pokojích, vždy s vlastním sociálním zařízením (sprchový kout a WC) a televizí. Vybrané pokoje jsou též vybaveny kuchyňským koutem.
A4449 kapacita: 16 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hana Matějková - ubytování v soukromí Webkamery v okolí objektu Hana Matějková - ubytování v soukromí
 

v okolí 20 km od objektu Hana Matějková - ubytování v soukromí:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Orlické hory dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Hana Matějková - ubytování v soukromí" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Penziony - obec Deštné v Orlických horách.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2893 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha