Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Chaty a chalupy » Bartošovice v Orlických horách » Horská chalupa U nás

v okolí objektu Horská chalupa U nás

Nacházíte se na stránce objektu Horská chalupa U nás na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Bartošovice v Orlických horách.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Orlické hory     Zobrazeno: 6437x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Horská chalupa U nás

Horská chalupa U nás

Chaty a chalupy » Orlické hory » Bartošovice v Orlických horách Horská chalupa U NÁS se nachází v krásném prostředí obce Bartošovice v Orlických horách. Nabízíme ubytování v zrekonstruovaných interiérech chalupy s kapacitou čtyř dvoulůžkových, jednoho čtyřlůžkového a jednoho šestilůžkového pokoje, s možností dvou přistýlek. Pokoje jsou standardně vybaveny šatní skříní s úložnými prostory a na vyžádání je k dispozici televize. Sprcha, WC s umyvadlem u každého pokoje. Vytápění ústředním topením. Stravování v chalupě ve stylové profesionálně vybavené hospůdce. Velká zahrada u chalupy umožňuje konání různých akcí. K chalupě patří lyžařský areál Nella se dvěma lyžařskými vleky vzdálenými 150 m od chalupy. Vlek 400 m, převýšení 70 m, v nadmořské výšce 627 m, osvětlen (pro noční lyžování), je vhodný zejména pro rodinnou rekreaci. Dětský vlek (200 m) je určen začínajícím lyžařům. Ve stanici vleku mají lyžaři možnost zakoupení teplých nápojů i malého občerstvení.
A4520 kapacita: 16 lůžek, cena od: 490 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Horská chalupa U nás Webkamery v okolí objektu Horská chalupa U nás
 

v okolí 20 km od objektu Horská chalupa U nás:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Orlické hory dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Horská chalupa U nás" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Chaty a chalupy - obec Bartošovice v Orlických horách.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2893 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha