Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Penziony » Třeboň » Penzion MAXIM

v okolí objektu Penzion MAXIM

Nacházíte se na stránce objektu Penzion MAXIM na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Třeboň.

Kategorie penziony: Penziony Jindřichohradecko, Třeboňsko     Zobrazeno: 6364x

Zobrazit všechny penziony
Penzion MAXIM

Penzion MAXIM

Penziony » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Třeboň Je pro Vás, návštěvníky Třeboňska připraven vytvořit pohodu, klid a nerušené zázemí pro Vaše turistické, sportovní i kulturní vyžití a stejně tak přispět k příjemnému rekondičnímu či lázeňskému pobytu. Třeboň a okolí je zcela jedinečná lokalita nabízející návštěvníkům kulturní a historické dědictví, úžasnou přírodu s nesčetným množstvím rybníků, možnosti využití lázeňských léčebných, rekondičních a relaxačních pobytů, sportovní vyžití, cykloturistiku, rybaření, pěší turistiku, ale především klid, pohodu a odpočinek. Na základě vašeho zájmu a po předchozí domluvě lze zabezpečit pro milovníky koní vyjížďky na koních, pro opravdové sportovní vyžití pronájem sportovní haly pro tyto sporty: odbíjená (3 kurty), nohejbal, házená, florbal, korfbal, stolní tenis, halová kopaná, sálová kopaná a mimo haly také travnaté hřiště pro kopanou Vyberte si některé z našich wellness procedur, které pro nás poskytují zdejší Bertiny lázně a přijeďte si k nám odpočinout od každodenních starostí a shonu a načerpat novou energii. Postaráme se o Vaše blaho a pohodlí a připravíme Vám nevšední a neopakovatelný zážitek, na který budete dlouho a rádi vzpomínat Těšíme se na Vás a jsme tu pro Vás.
A4544 kapacita: 32 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion MAXIM Webkamery v okolí objektu Penzion MAXIM
 

v okolí 20 km od objektu Penzion MAXIM:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Jindřichohradecko, Třeboňsko dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Penzion MAXIM" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Penziony - obec Třeboň.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2892 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme: Bazar – Online inzerce a bazar, Farmy a statky Kardašova Řečice Farmy a statky Lužnice, Chaty a chalupy Novosedly nad Nežárkou, Penziony Jindřichův Hradec, Rodinné domy Jindřichův Hradec, Ubytování v soukromí Kunžak,

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha