Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Penziony » Deštné v Orlických horách » Privát Verner

v okolí objektu Privát Verner

Nacházíte se na stránce objektu Privát Verner na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Deštné v Orlických horách.

Kategorie penziony: Penziony Orlické hory     Zobrazeno: 6770x

Zobrazit všechny penziony
Privát Verner

Privát Verner

Penziony » Orlické hory » Deštné v Orlických horách Privát v rodinném domě Vkusně zařízené pokoje v 1 poschodí rodinného domu v centru střediska Orlických hor - v Deštném v O.h. Ideální pro milovníky hor v každém ročním období. Celková kapacita je 12 lůžek. Vybavení pokojů: Hosté mají k dispozici kuchyňský kout se základním vybavením, koupelnu se sprchou a toaletou. Pokoje jsou 3, 4 a 5-ti lůžkové. Na všech pokojích BTV a satelit. Poskytované služby: V letních měsících je na zahradě k dispozici bazén, posezení s krbem a zahradním nábytkem. Parkování na pozemku. Restaurace a obchody v místě. Doporučení: Klidné prostředí s maximálním možným soukromím v přijatelné cenové relaci. Ubytování v klidné části horského centra.
A4566 kapacita: 12 lůžek

Ubytování v okolí objektu Privát Verner Webkamery v okolí objektu Privát Verner
 

v okolí 20 km od objektu Privát Verner:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Orlické hory dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Privát Verner" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Penziony - obec Deštné v Orlických horách.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2892 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha