Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Penziony » Velké Bílovice » Vinný sklep s ubytováním u Osičků

v okolí objektu Vinný sklep s ubytováním u Osičků

Nacházíte se na stránce objektu Vinný sklep s ubytováním u Osičků na portálu Českemsnámi.cz v kategorii penziony obec Velké Bílovice.

Kategorie penziony: Penziony Podyjí, Lednicko-valtický areál     Zobrazeno: 6434x

Zobrazit všechny penziony
Vinný sklep s ubytováním u Osičků

Vinný sklep s ubytováním u Osičků

Penziony » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Velké Bílovice Vinný sklep se nachází v areálu vinných sklepů ve Velkých Bílovicích, které se nachází 15 km od okresního města Břeclav. Velké Bílovice jsou svou rozlohou téměř 700 ha vinic největší vinařskou obcí v ČR. Jsou zde dálkové i místní cyklotrasy a asi 8 km daleko se nachází zámecký Lednicko-Valtický areál zapsaný jako památka UNESCO, dále starobylé město Mikulov a Mušovská je
A4570 kapacita: 60 lůžek

Ubytování v okolí objektu Vinný sklep s ubytováním u Osičků Webkamery v okolí objektu Vinný sklep s ubytováním u Osičků
 

v okolí 20 km od objektu Vinný sklep s ubytováním u Osičků:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Podyjí, Lednicko-valtický areál dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Vinný sklep s ubytováním u Osičků" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Penziony - obec Velké Bílovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2893 / Webkamery: celkem 994
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha