Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Motely-Motoresty » České Budějovice » Motel Dlouhá louka

v okolí objektu Motel Dlouhá louka

Nacházíte se na stránce objektu Motel Dlouhá louka na portálu Českemsnámi.cz v kategorii motely-motoresty obec České Budějovice.

Kategorie motely-motoresty: Motely-Motoresty Jižní Čechy     Zobrazeno: 6957x

Zobrazit všechny motely-motoresty
Motel Dlouhá louka

Motel Dlouhá louka

Motely-Motoresty » Jižní Čechy » České Budějovice Otel Dlouhá louka se nachází na okraji lesoparku nedaleko centra města České Budějovice (10 min. pěší chůzí). Jedná se o velmi klidnou a příjemnou lokalitu. Ubytování je zajištěno v bungalovech s vlastní koupelnou a vlastním WC. Areál disponuje také velmi pěkným prostředím pro stany a karavany (k dispozici elektrické přípojky, odpady a pitná voda), dále se zde nachází rekonstruované sociální zařízení. V místě objektu je restaurace, kterou můžete využít ke stravování a občerstvení. Zařízení je vhodné k rekreaci, ale také k pracovním a osobním setkáním všeho druhu, pro školení a sportovní soustředění.
A463 kapacita: 105 lůžek

Ubytování v okolí objektu Motel Dlouhá louka Webkamery v okolí objektu Motel Dlouhá louka
 

v okolí 20 km od objektu Motel Dlouhá louka:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Jižní Čechy dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Motel Dlouhá louka" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Motely-Motoresty - obec České Budějovice.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3219 / Webkamery: celkem 991
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha