Českem s námi » Ubytování » Praha » Hotely-Hostely » Praha 6 » Alex - Pension Větrný mlýn

v okolí objektu Alex - Pension Větrný mlýn

Nacházíte se na stránce objektu Alex - Pension Větrný mlýn na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Praha 6.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Praha     Zobrazeno: 9215x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Alex - Pension Větrný mlýn

Alex - Pension Větrný mlýn

Hotely-Hostely » Praha » Praha 6 V našem menším hotelu "Pension Větrný mlýn" nabízíme kvalitní ubytování ve 12ti 1 - 4 lůžkových pokojích (celkem 30 lůžek) Pokoje jsou vybaveny koupelnou + WC, telefonem, minibarem, TV + satelitem, bezpečnostními schránkami Snídaně, parking, DPH a veškeré ostatní poplatky jsou v ceně pokojů Vlastní pohodlné a hlavně bezpečné parkoviště v uzamčeném areálu pensionu (pro motocykly zastřešený parking) Rychlé spojení do centra města a na letiště (zastávka autobusu přímo u pensionu) Letiště 6 km, Pražsý hrad 6 km. Koupání a turistika v krásném přírdním parku Divoká Šárka 15 min. pěšky, nebo 3 min. busem. Park Obora Hvězda 250 m. Garantujeme minimálně *** evropský hotelový standart ubytování !!
A53 kapacita: 30 lůžek

Ubytování v okolí objektu Alex - Pension Větrný mlýn Webkamery v okolí objektu Alex - Pension Větrný mlýn
 

v okolí 20 km od objektu Alex - Pension Větrný mlýn:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Praha dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Alex - Pension Větrný mlýn" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Praha 6.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha