Českem s námi » Ubytování » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Hotely-Hostely » Hlohovec » Hotel Hraniční Zámeček

v okolí objektu Hotel Hraniční Zámeček

Nacházíte se na stránce objektu Hotel Hraniční Zámeček na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Hlohovec.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Podyjí, Lednicko-valtický areál     Zobrazeno: 6960x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel Hraniční Zámeček

Hotel Hraniční Zámeček

Hotely-Hostely » Podyjí, Lednicko-valtický areál » Hlohovec Po rekonstrukci celé budovy v letech 1995 - 1996 místním rodákem Janem Kašníkem, budova slouží jako společensko-restaurační zařízení s celoročním provozem. Pro zkvalitnění služeb pro naše zákazníky byl hotel v roce 2000 realizován jako novostavba. Hosté mohou využívat restauraci, kavárnu, salonky a letní terasy nejen pro příležitostné posezení, ale i k různým společenským akcím (obchodní jednání, promoce, svatební hostiny, křtiny, rodinné oslavy, výstavy, firemní prezentace, semináře a podobně). Kapacita hotelu: 55 stálých lůžek v 1 a 2 lůžkových pokojích, apartmánech a 1 dvojlůžkový pokoj pro ZPS, s možností 14-ti přistýlek, koupelna a WC jsou součástí každého pokoje. K dalšímu vybavení patří rádio, televize, satelit, telefon, minibar.
A601 kapacita: 55 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Hraniční Zámeček Webkamery v okolí objektu Hotel Hraniční Zámeček
 

v okolí 20 km od objektu Hotel Hraniční Zámeček:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Podyjí, Lednicko-valtický areál dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Hotel Hraniční Zámeček" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Hlohovec.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2861 / Webkamery: celkem 987
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha