Českem s námi » Ubytování » Šumava » Kempy-Tábořiště » Lipno nad Vltavou » Camping Lipno Modřín

v okolí objektu Camping Lipno Modřín

Nacházíte se na stránce objektu Camping Lipno Modřín na portálu Českemsnámi.cz v kategorii kempy-tábořiště obec Lipno nad Vltavou.

Kategorie kempy-tábořiště: Kempy-Tábořiště Šumava     Zobrazeno: 12185x

Zobrazit všechny kempy-tábořiště
Camping Lipno Modřín

Camping Lipno Modřín

Kempy-Tábořiště » Šumava » Lipno nad Vltavou Moderní kemp pro karavany a stany, lemován osvětlenou Jezerní cyklo/inline stezkou, přímo na břehu lipenského jezera nabízí 160 míst s elektrickou přípojkou a 200 míst pro stany. Kemp má vlastní oblázkovou pláž se stanicí vodní záchranné služby, rybářskou zátoku, sportovní areál (hřiště s umělým povrchem, beachvolejbal, stolní tenis, pétanque) a dětské hřiště. Bohatá nabídka volnočasových aktivit. Slevy pro ubytované hosty: 30% Bikepark Lipno, půjčovna Bikeparku, bazény a vodní atrakce - Aquaworld Lipno, 15% vodní plavidla - rodinné elektročluny, plachetnice, Hobie kajaky - Rent Lipno, 20% horská/trekking kola, inline brusle a příslušenství - Rent Lipno. Speciální nabídka výhodných sportovních a relaxačních balíčků!
A617

Ubytování v okolí objektu Camping Lipno Modřín Webkamery v okolí objektu Camping Lipno Modřín
 

v okolí 20 km od objektu Camping Lipno Modřín:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Šumava dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Camping Lipno Modřín" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Kempy-Tábořiště - obec Lipno nad Vltavou.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2934 / Webkamery: celkem 980
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha