Českem s námi » Ubytování » Šumava » Apartmány » Strážov » U spálené čočky

v okolí objektu U spálené čočky

Nacházíte se na stránce objektu U spálené čočky na portálu Českemsnámi.cz v kategorii apartmány obec Strážov.

Kategorie apartmány: Apartmány Šumava     Zobrazeno: 4887x

Zobrazit všechny apartmány
U spálené čočky

U spálené čočky

Apartmány » Šumava » Strážov Ubytování Nabízíme celoroční ubytování ve dvou čtyřlůžkových apartmánech se společnou kuchyňkou v přízemí. Penzion se nachází v Chráněné krajinné oblasti Šumava v nadmořské výšce 600 m.n.m. Okolní kopce dosahují výšek 800-970 m.n.m. Šumavské středisko Železná Ruda je vzdušnou čarou vzdálena 18 km. Ve větším apartmánu je možnost dvou přistýlek. Penzion je vhodný pro společné rekreace při obsazení obou apartmánů. V zimě se místnosti vytápějí kachlovými kamny. Kuchyňka je vybavena elektrickým sporákem, rychlovarnou konvicí, lednicí a potřebným nádobím. Obchod s potravinami je ve 4 km vzdáleném Strážově. Nejbližší restaurace je ve Strážově a na Čachrově (5 km po silnici, přes les 2 km). Stopadesát metrů od penzionu je rybník vhodný ke koupání. Okolní lesy jsou příjemné pro kratší i delší procházky a v podzimních měsících jsou zde ideální podmínky pro houbaření.
A656 kapacita: 8 lůžek

Ubytování v okolí objektu U spálené čočky Webkamery v okolí objektu U spálené čočky
 

v okolí 20 km od objektu U spálené čočky:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Šumava dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "U spálené čočky" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Apartmány - obec Strážov.facebook
Banner vitrazezgaraze.cz

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3344 / Webkamery: celkem 933
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl