Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Hotely-Hostely » Vanov » Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn****

v okolí objektu Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn****

Nacházíte se na stránce objektu Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn**** na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Vanov.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Vysočina     Zobrazeno: 7399x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn****

Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn****

Hotely-Hostely » Vysočina » Vanov Hotel Šiškův mlýn se nachází na Českomoravském pomezí u obce Vanov nedaleko Telče v nadmořské výšce 520m pod jedním z nejvyšších vrcholů Českomoravské vysočiny - Javořicí. Je součástí nádherné krajiny s lesy, loukami a rybníky. V blízkém okolí mlýna je řada přitažlivých míst, která jsou cílem vycházek a výletů: především město Telč, jehož náměstí je na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO; zřícenina hradu Štamberk, hrad Roštejn... Překrásná krajina s kouzlem zahrady i parku je jako stvořená pro sportování i odpočinek. Výjimečnou formou zrekonstruovaný barokní mlýn z roku 1580, který byl v období království a císařství největším svého druhu, přetvořený v neobyčejný hotel, v romantické zeleni jako součást rozsáhlého 18 jamkového golfového areálu Telč - Šiškův mlýn. Hotel nejen pro firmy, golfisty ale i pro rodiny s dětmi. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, TV a lednicí. V ceně ubytování je zahrnuta snídaně, místní poplatky, zdarma vstup do hotelového bazénu a fitness. Školící místnosti pro až 50 osob. Hotel nabízí prostory pro oslavy, svatby, firemní setkání a mnoho dalších událostí.
A84 kapacita: 42 lůžek

Ubytování v okolí objektu Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn**** Webkamery v okolí objektu Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn****
 

v okolí 20 km od objektu Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn****:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Sportovní aktivity v turistické oblasti Vysočina dále člení na Adrenalinové sporty, Bazény, Bowling – kuželky, Cyklopůjčovny, Fitness – aerobic, Golf, Koupaliště – přehrady, Sauna, Squash. Chcete-li přidat objekt do katalogu Sportovní aktivity, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

"Golfový areál Telč - Hotel Šiškův mlýn****" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Sportovní aktivity - Hotely-Hostely - obec Vanov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha