Českem s námi » Ubytování » Jeseníky, Rychlebské hory » Chaty a chalupy » Bludov » Chata Lesanka - Bludov

v okolí objektu Chata Lesanka - Bludov

Nacházíte se na stránce objektu Chata Lesanka - Bludov na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Bludov.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Jeseníky, Rychlebské hory     Zobrazeno: 7747x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Chata Lesanka - Bludov

Chata Lesanka - Bludov

Chaty a chalupy » Jeseníky, Rychlebské hory » Bludov Poloha: Chata pro 12 osob leží na kraji lázeňské vesničky Bludov, vedle velkého koupaliště se skluzavkou, skokanským můstkem a vodními houpačkami, ve známém rekreačním areálu Vlčí Důl. Chata je umístěna v klidném prostředí u lesa s výhledem na krajinu, mimo hlavní komunikaci. V blízkosti chaty se nachází lázně Bludov s infrasaunou a krytým termálním bazénem (35°C). V zimním období je koupaliště u chaty (100x100m) zamrzlé, kde se bruslí a vedle je svah pro děti na sáňkování. Restaurace se stravováním je 100m, běžecké tratě na rozhlednu Háj 50m, lyžařské vleky 5km. Vybavení: standardní pro nenáročné, kuchyň, lednice, el.sporák, mikr.trouba, var.konvice, velký obývací pokoj se sedací soupravou a selským posezením, BTV, rádio, krb, dvě malé ložnice, WC, koupelna, sprcha, el.topení a na tuhá paliva, zahr.nábytek, gril, zastřešená veranda s posezením. Maj.neposkytuje ložní prádlo, kauce ve výši 1.000,-Kč, úhrada el. energie a rekr. popl.obci. Pes je povolen, parkování u objektu, bezbariérový přístup. Výlety z Bludova Lázně Bludov, krytý termální bazén (35°C) s infrasaunou, tenisové kurty a rozhledna Háj (631m.n.m.), rozhledna Křížová Hora u Červené Vody (735m.n.m.), lovecký zámek Úsov, pohádkový hrad Bouzov, hrad slovinec, termální koupaliště a ojedinělé muzeum ruční výroby papíru ve Velkých Losinách, které patří mezi nejstarší v Evropě a je doposud v provozu, Rešovské vodopády, jeskyně Javoříčko a Mladečské, veteran muzeum a minizoo Rapotín, vojenské muzeum a vybavené vojenské bunkry Králíky, podzemní vodní přečerpávací elektrárna elektrárna Dlouhé Stráně s prohlídkou vysokohorských vodních nádrží v Koutech nad Desnou, ojedinělé celodřevěné kostelíky v Maršíkově a v Žárové, muzeum, vyhlídková věž na radnici, krytý bazén, koupaliště s tobogánem a letiště s vyhlídkovými lety nad Jeseníky v Šumperku, přehrada s půjčovnou loděk a restaurací na Krásném u Šumperka.
A850 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chata Lesanka - Bludov Webkamery v okolí objektu Chata Lesanka - Bludov
 

v okolí 20 km od objektu Chata Lesanka - Bludov:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Jeseníky, Rychlebské hory dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Chata Lesanka - Bludov" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Bludov.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3054 / Webkamery: celkem 971
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha