Českem s námi » Ubytování » Český ráj » Hotely-Hostely » Jičín » U krále

v okolí objektu U krále

Nacházíte se na stránce objektu U krále na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Jičín.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Český ráj     Zobrazeno: 4105x

Zobrazit všechny hotely-hostely
U krále

U krále

Hotely-Hostely » Český ráj » Jičín Nově otevřený rodinný hotel v centru Jičína, u Valdštejnova náměstí, kousek od zámku a Valdické brány. Vybavení a kapacita hotelu: 11 pokojů s kapacitou 29 lůžek 1 apartmán pro 4 osoby včetně vybavené kuchyně dvou a třílůžkové pokoje, rodinné pokoje internet point společenská místnost recepce, vstupní hala s TV/SAT Vybavení pokojů: prostorné pokoje s vl. soc. zařízení (sprcha nebo vana), telefon, sat TV, minibar, wifi, sejf Vzdálenosti: 20 m od náměstí, 300 m od koupaliště, 200 m od zimního stadionu, 1 km od Acquacentra, 20 m od bowlingu a restaurace, 300 m od autobusového nádraží, 1200 m od vlakového nádraží, 5 km od vstupu do Prachovských skal, 15 km od Lázní Bělohrad, 15 km od dětského lyžařského vleku, 17 km od hradu Kost
A91 kapacita: 29 lůžek

Ubytování v okolí objektu U krále Webkamery v okolí objektu U krále
 

v okolí 20 km od objektu U krále:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Český ráj dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "U krále" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Hotely-Hostely - obec Jičín.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2885 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha