Českem s námi » Ubytování » Brněnsko, Moravský kras » Hotely-Hostely » Brno » Hotel ALBELLUS***

v okolí objektu Hotel ALBELLUS***

Nacházíte se na stránce objektu Hotel ALBELLUS*** na portálu Českemsnámi.cz v kategorii hotely-hostely obec Brno.

Kategorie hotely-hostely: Hotely-Hostely Brněnsko, Moravský kras     Zobrazeno: 7533x

Zobrazit všechny hotely-hostely
Hotel ALBELLUS***

Hotel ALBELLUS***

Hotely-Hostely » Brněnsko, Moravský kras » Brno Hotel ALBELLUS*** je nově postavený, moderně zařízených 30 pokojů, s kapacitou pro 63 osob. Nabízí ubytování ve dvoulůžkových pokojích a pokojích typu VIP. Každý pokoj je vybaven LCD televizorem, vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem, 90% pokojů má balkon. Hotel ALBELLUS*** nabízí svým hostům parkování v uzavřeném, kamerovým systémem monitorovaném parkovišti. Předností hotelu je především nekuřácké prostředí, vybavení pokojů luxusními matracemi, které splňují nevyšší kritéria pro zdravý spánek, připojení na WiFi zdarma pro naše hotelové hosty, parkování v uzavřeném, kamerovým systémem monitorovaném parkovišti, bezbariérový přístup, včetně pokoje pro tělesně postižené a možnost sportovního vyžití na tenisových kurtech přímo v areálu. Hotel ALBELLUS*** má také výhodnou polohu z důvodu dosahu městské hromadné dopravy (jen 200m). Hotel ALBELLUS*** nabízí snadné spojení na letiště-Tuřany a brněnské Výstaviště.
A94 kapacita: 63 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel ALBELLUS*** Webkamery v okolí objektu Hotel ALBELLUS***
 

v okolí 20 km od objektu Hotel ALBELLUS***:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog v kategorii Kultura a zábava je na portálu Českemsnámi.cz v turistické oblasti Brněnsko, Moravský kras dále rozdělen na následující podkategorie - Divadlo, Kino, Muzea a galerie, Zábavná centra. Chcete-li přidat objekt do katalogu Kultura a zábava, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Aktuálně se Vám zobrazuje stránka okolí objektu "Hotel ALBELLUS***" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Kultura a zábava - Hotely-Hostely - obec Brno.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2882 / Webkamery: celkem 993
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha