Českem s námi » Ubytování » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Chaty a chalupy » Morávka » Rekreační Areál Morávka

v okolí objektu Rekreační Areál Morávka

Nacházíte se na stránce objektu Rekreační Areál Morávka na portálu Českemsnámi.cz v kategorii chaty a chalupy obec Morávka.

Kategorie chaty a chalupy: Chaty a chalupy Beskydy, Valašsko, Javorníky     Zobrazeno: 11410x

Zobrazit všechny chaty a chalupy
Rekreační Areál Morávka

Rekreační Areál Morávka

Chaty a chalupy » Beskydy, Valašsko, Javorníky » Morávka Rekreační Areál Morávka je komplex hlavní budovy a zděných chatek typu bungalovu, každá s vlastním sociálním zařízením. V areálu je restaurace, herna, sauna, venkovní bazén, antukový tenisový kurt a antukové hřiště na odbíjenou a nohejbal. Lyžařský areál Sviňorky je vzdálený 700m. Středisko se rozkládá v chráněné krajinné oblasti Beskydy, v malebném údolí řeky Moravky v nadmořské výšce 606 metrů. Klimaticky velmi příznivé prostředí nabízí dobře značené turistické stezky, cykloturistické trasy, jízdárnu, v zimě výborné podmínky pro sjezdové lyžování, snowpark a běžecké trasy. Rekreační středisko skýtá ideální možnosti pro školy v přírodě (i mateřských škol), ozdravné i rekondiční pobyty dětí, mládeže, tělesně i mentálně postižených osob,lyžařské kurzy, apod. Dále firemní akce, školení, porady, semináře, konference, prezentace firem, rodinné oslavy, svatební hostiny.
A975 kapacita: 130 lůžek

Ubytování v okolí objektu Rekreační Areál Morávka Webkamery v okolí objektu Rekreační Areál Morávka
 

v okolí 20 km od objektu Rekreační Areál Morávka:

Bohužel se zde žádný z hledaných objektů nenachází ...

Katalog Českemsnámi.cz se v kategorii Tip na výlet v turistické oblasti Beskydy, Valašsko, Javorníky dále člení na Architektura, Duchovní památky, Hrady – zámky – zříceniny, Přírodní zajímavost, Rozhledny – vyhlídky, Technické zajímavosti. Chcete-li přidat objekt do katalogu Tip na výlet, můžete tak učinit na stránce "přidat objekt".

Nacházíte se na stránce okolí objektu "Rekreační Areál Morávka" na portálu www.ceskemsnami.cz v kategorii Tip na výlet - Chaty a chalupy - obec Morávka.
Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3060 / Webkamery: celkem 978
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha