Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Penziony » Kořenov » Penzion Butonia
A163

Penzion Butonia

  • Penzion Butonia
  • Penzion Butonia 2
  • Penzion Butonia 3
  • Penzion Butonia 4
  • Penzion Butonia 5
  • Penzion Butonia 6

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jizerské hory, Frýdlantsko
Adresa: Kořenov 452, 46849, Kořenov
Telefon 1: +420 483 399 021
Mobil 1: +420 602 408 623
Web: http://www.butonia.euweb.cz
E-mail: email
Počet lůžek:20

Klasická roubená horská chalupa po rekonstrukci s malými útulnými pokojíky, které jsou vybaveny sociálním zař.+TV.Objekt je umístěn uprostřed krásné a ničím nerušené přírody v blízkosti lesa. V létě je možné posezení na terase s obsluhou po celý den, večer vaříme domácí i minutkovou kuchyni dle přání zákazníka. V zimě nabízíme večery strávené v malé vinárničce s krbem. Před chalupou naleznete hřiště, ohniště a velké parkoviště. Celková kapacita je cca 20 lůžek po 2,3, nebo 4 na pokoji. V okolí se nalézají četné cyklotrasy a pěší stezky pro turistiku, v zimě pak cca 1km lyřařský vlek, pro náročnejší Harrachov(4km). Chalupa se nalézá asi 200m od hlavní silnice na Tanvald-Harrachov,kde je cedulemi označena odbočka vlevo ve směru na Har.

Okolí :
Chalupa se nachází v čisté přírodě v blízkosti lesa, přičemž není vzdálena od hlavní silnice Tanvald-Harrachov dále než 200m. Toto místo je ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi, mladé páry zde najdou romantiku a starší lidé ničím nerušený odpočinek. K dispozici je před chalupou hřiště, parkoviště, posezení u ohně. V okolí se nachází několik vleků, značené turistické stezky a cyklotrasy.

Tipy na výlet :
Na výlet se můžete vydat na rozhlednu Štěpánku, do Harrachova (4km) na skokanské můstky, na Čertovu horu, do Liberce do aquaparku...rádi Vám poradíme, kam se vydat kažký den, aby byl Váš pobyt u nás pestrý.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: