Českem s námi » Ubytování » Jizerské hory, Frýdlantsko » Penziony » Liberec » Pension u Chobota
A2579

Pension u Chobota

  • Pension u Chobota
  • Pension u Chobota 2
  • Pension u Chobota 3
  • Pension u Chobota 4
  • Pension u Chobota 5
  • Pension u Chobota 6

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jizerské hory, Frýdlantsko
Adresa: Hodkovická 21/6, 460 06 Liberec, Liberec
Mobil 1: +420 604 317 734
Web: http://www.uchobota.com
E-mail: email
Počet lůžek:61

Pension U Chobota v Liberci leží uprostřed atraktivní turistické a sportovní lokality v městské čtvrti Rochlice a nabízí ubytování pro skupiny i jednotlivce. Nachází se asi 1 km od dálnice, odbočka na Ještěd nebo Jablonec nad Nisou. Je vzdálen 2,5 km od centra města, 2 km od zábavného centra BABYLON s aquaparkem a Tipsport arény, 2,5 km od vlakového a autobusového nádraží, 5 km od ZOO a botanické zahrady, od lyžařských středisek Ještěd 4 km a Bedřichov 11 km. Z centra je dosažitelný autobusovými linkami č. 13, 24 a 26, zastávka “ ROCHLICE ”.

Ubytování

Pension U Chobota nabízí stylové ubytování v klidném a útulném prostředí ve dvou až pětilůžkových pokojích a ve dvou suite (ložnice+obývací pokoj) třídy - kvality *** pro 61 osob s možností přistýlky. V případě volné kapacity je možné ubytovat na pokoji i méně osob, než je počet lůžek. Pokoje jsou standardně vybaveny sprchovým koutem, toaletou, barevnou televizí se satelitními programy, dvoupokojové suite ledničkou. Vstup do ubytovacích prostor v doprovodu živých, malých, domácích zvířat je možný za předpokladu, že tito tvorové nezpůsobí žádnou škodu na zařízení pensionu a nebudou rušit ostatní hosty pensionu. Ubytování spolu se zvířaty je nadstandardní služba za příplatek.

Stravování

Součástí pensionu je restaurace, která má denní bar se salonkem a sálem (včetně tanečního parketu a pódia pro hudební soubory) o celkové kapacitě 80 míst. V objektu pensionu je pivnice se samostatným vchodem ve stylu selské jizby pro 54 osob a vinárna s nočním provozem o kapacitě 42 míst. Všechny provozovny poskytují ubytovaným hostům celodenní stravování do 23.00 hodin, v pátek a v sobotu do 24.00 hodin. Jídelní lístek nabízí široký výběr jídel domácí i mezinárodní kuchyně a výrobky vlastní pizzerie. V letních měsících je zajišťováno servírování jídel i na zastřešené terase. Ceny ubytování nezahrnují snídaně, které je možno objednat v klasicky české, nebo kontinentální podobě.

Servis

Pension – restaurant nabízí zajištění svatebních, či smutečních hostin, promocí, srazů spolužáků, rodinných oslav a přátelských setkání, rautů, konferencí, kurzů, předváděcích a prodejních akcí, a v neposlední řadě firemních presentací a kongresů s využitím videoprojektoru a velkoplošné projekce s možností připojení na výpočetní techniku. Sál restaurace umožňuje zajistit jakoukoli hostinu s živou nebo reprodukovanou hudbou, nebo využití pro stolní tenis. Vinárna s nočním barem a hernou nabízí klasický kulečník (karambol), šipkový automat a malou hudební arénu. Pivnice je vybavena kulečníkem, billiárem, výherními automaty a projekční technikou umožňující sledování sportovních utkání v nezapomenutelné atmosféře díky velkoplošné projekci. Děti mohou využívat malé pískoviště s hračkami v zahradní restauraci.
Hostům je dále k dispozici sázková kancelář a vlastní parkoviště pro osobní automobily s kapacitou 10 parkovacích míst a 2 placená garážová stání. Parkoviště je z části střeženo kamerovým systémem.
Recepce pensionu nabízí ubytovaným hostům uložení cenností do bezpečného tresoru.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: