Českem s námi » Ubytování » Jižní Čechy » Penziony » Dolní Dvořiště » Chalupa a penzion Schwarz
A504

Chalupa a penzion Schwarz

  • Chalupa a penzion Schwarz
  • Chalupa a penzion Schwarz 2
  • Chalupa a penzion Schwarz 3
  • Chalupa a penzion Schwarz 4
  • Chalupa a penzion Schwarz 5
  • Chalupa a penzion Schwarz 6
  • Chalupa a penzion Schwarz 7

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Jižní Čechy
Adresa: Dolní Dvořiště 99, Dolní Dvořiště
Telefon 1: +420 380 324 369
Mobil 1: +420 723 745 112
Mobil 2: +420 602 377 162
Web: http://www.dvoriste.cz
E-mail: email
Počet lůžek:25

Ubytovací možnosti-stylově zařízená chalupa pro 10osob+2přistýlky a přilehlý penzion o kapacitě 10osob+3přistýlky i pro dospělou osobu.
Chalupa Dolní Dvořiště – zrekonstruovaná jihočeská chalupa má po přestavbě prostorové členění i na dva apartmány.Vzhledem ke vzájemnému propojení, možno pronajmout jako jeden celek nebo jako dva oddělené apartmány. Součástí chalupy je pěkná udržovaná zahrada se zastřešenou pergolou s venkovním krbem,ohništěm se sezením, pískovištěm,skluzavkou, houpačkou pro děti, domečkem na hraní, ruskými kuželkami. Pozemek 500m2 je oplocený, parkoviště na pozemku (3 auta) uzavřené.K objektu patří také velké přírodní travnaté hřiště pro kopanou a jiné míčové hry 1000m2.
Kapacita je 10 lůžek+2přistýlky i pro dospělou osobu.
Samotná rekreační chalupa se nachází v okrajové části obce. Pozemek je ohraničen řekou Malší, potokem a plotem .Chalupa leží téměř na hraničním přechodu s Rakouskem.

V Přízemní : Velká kuchyň,moderně vybavená s el.sporákem s el.troubou(4 plot.), mikrovlnou troubou, 2x chladničkou (180l+150l chladnička s mrazáčkem), překapávačem, varnou konvicí, myčkou na nádobí, automatickou pračkou, žehličkou, vysavačem, dětskou stoličkou..
Velká společenská místnost s TV, satelitem, DVD přehrávačem. Samostatné WC 2x, koupena s vanou. Obývací pokoj s kuchyňským koutem, mikrovlnou troubou, varnou konvicí, el.vařičem (2plot.), lednicí, TVa DVD přehrávačem. Podkroví : Ložnice č.1 – 2x samostatné lůžko, 1x manželské lůžko,2xpostýlka pro kojence, Ložnice č.2 - 2 x manželské lůžko,1x přistýlka.Společný sprchový kout, umyvadlo, WC. Ložnice č.3 – 1x manželské lůžko,1xpřistýlka, Samost. sprch.kout ,umyvadlo, WC. možná je i postýlka.
Chalupu lze pronajmout i jako dva samostatné apartmány a to pro 8 osob nebo pro 2 osoby.
K dispozici jsou v létě lehátka,slunečníky, houpačka,pískoviště,skluzavka,domeček na hraní.
Je možné celoroční ubytování, vytápění celé chalupy je plynem. Objekt není určen pro pobyt domácího zvířete.

Možnost - další oddělené ubytování v přilehlém penzionu - 2 dvoulůžkové pokoje s 1přistýlkou i pro dosp.osobu.jsou vzdálené 20m od chalupy přes potok.Dále samostatný apartmán tvoří 2 pokoje s kuchyňským koutem,sprchovým koutem, umyvadlem,WC. Kapacita 7 osob, možnost i nižší počet osob. Vybaveno lednicí,mikrovlnkou,varnou konvicí,vařičem (2plotýnky), TV s DVD přehrávačem. Parkování před objektem není možno uzamknout.
Nabídka služeb v okolí: