Českem s námi » Ubytování » Královéhradecko, Podzvičínsko » Penziony » Stará Paka » PENZION - RESTAURACE STAROPACKÁ SOKOLOVNA VE STARÉ PACE
A3597

PENZION - RESTAURACE STAROPACKÁ SOKOLOVNA VE STARÉ PACE

  • PENZION - RESTAURACE STAROPACKÁ SOKOLOVNA VE STARÉ PACE
  • PENZION - RESTAURACE STAROPACKÁ SOKOLOVNA VE STARÉ PACE 2

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Královéhradecko, Podzvičínsko
Adresa: Revoluční 173, 507 93 Stará Paka, Stará Paka
Telefon 1: +420 493 798 806
Web: http://www.staropackasokolovna.cz
E-mail: email
Počet lůžek:20

Penzion a restaurace leží v obci Stará Paka, která se nachází v půvabném údolí říčky Rokytky 3 km od Nové Paky. Oblast představuje ideální základnu k výletům hned do dvou atraktivních oblastí české republiky: Krkonoš a Českého Ráje. Do prachovských skal je to jen 25 Km a do Vrchlabí 21 km.

Penzion nabízí ubytování v pěti dvoulůžkových pokojích a jednom čtyř lůžkovém. Dva pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením s WC, umyvadlem a vanou. Ostatní pokoje mají každý vlastní sociální zařízení, které je umístěno přes chodbu. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem a TV-SAT. Hostům penzionu je k dispozici krytý bazén, sauna a fitness.

Stravování je v restauraci penzionu, kdy snídaně jsou formou švédských stolů a další jídla jsou na objednávku z jídelního lístku. Restaurace je stylově zařízena. Má kapacitu více jak 60 míst uvnitř a 25 ve venkovním posezení. Je možno si zde vybrat ze 78 druhů jídel a široké škály alkoholických i nealkoholických nápojů. Každý den je připraveno denní menu a od 14 hod je zde minutková kuchyně. Otevírací doba je denně od 10 do 22 hodin, v pátek a sobotu až do 24 hod.

Specifikace provozu: celoroční
Počet pokojů: 6 pokojů z toho 5 dvoulůžkových a 1 čtyřlůžkový
Kapacita lůžek: 17 lůžek, 3 přistýlky

Nabídka služeb v okolí: