Českem s námi » Ubytování » Kutnohorsko, Posázaví » Penziony » Jesenice » U kohouta
A2369

U kohouta

U kohouta

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Kutnohorsko, Posázaví
Adresa: Zbraslavská 881, Jesenice
Telefon 1: +420 241 405 941
Web: http://www.pensionukohouta.cz
E-mail: email
Počet lůžek:20

Nabízíme Vám komfortní ubytování v osmi nových, plně vybavených, komfortních dvoupokojových apartmánech s vlastní kuchyňkou a příslušenstvím, s možností přistýlky, s parkováním pod uzamčením a s možností využití služeb stylové Restaurace U kohouta, která se nachází v areálu pensionu.

V jednotlivých apartmánech naleznete minikuchyňku vybavenou lednicí a elektrickým sporákem, kterou je možno na přání dovybavit mikrovlnou troubou. V obývacím pokoji je televize s pohodlným sezením a obývací stěnou, v ložnici potom dvě lůžka. Celý apartmán je kompletně vybaven včetně lůžkovin a nádobí a umožňuje tak pohodlné dlouhodobé užívání, samozřejmostí je pravidelný celkový úklid .

Při plném obsazení může náš pension pohodlně ubytovat až 24 osob, tato kapacita a spojení s Restaurací U Kohouta nabízí ideální zázemí pro pořádání rodinných i firemních oslav, společenských akcí a různých kurzů a školení.

V dostupné vzdálenosti od apartmánů (16-30 km) se nachází několik golfových hřišť z nichž nejblíže jsou Golf Club Štiřín, Golf Resort Konopiště a Golf Club Praha-Hodkovičky.

Připravujeme:

zprovoznění sítě Wi-Fi, která umožní našim hostům bezproblémové a rychlé připojení na internet
připojení televizí na našich pokojích k satelitnímu vysílání UPC
Nabídka služeb v okolí: