Českem s námi » Ubytování » Střední Morava, Haná » Penziony » Kojetín » Western Steak House Kojetín
A1665

Western Steak House Kojetín

  • Western Steak House Kojetín
  • Western Steak House Kojetín 2
  • Western Steak House Kojetín 3
  • Western Steak House Kojetín 4
  • Western Steak House Kojetín 5
  • Western Steak House Kojetín 6
  • Western Steak House Kojetín 7

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Střední Morava, Haná
Adresa: Kroměřížská 842, Kojetín
Mobil 1: +420 776 117 172
Web: http://www.westernhouse.cz
E-mail: email
Počet lůžek:46

Ideální místo pro Váš odpočinek i firemní schůzky. Nekuřácký saloon vhodný pro rodinné oslavy a sváteční obědy s dětmi. Stylová restaurace, ubytování za dobré ceny v nově zrekonstruovaném měšťanském domě nedaleko Kroměříže, Prostějova, Přerova, Chropyně a Tovačova. V letních měsících nabízíme příjemné posezení na letní zahrádce s možností hry dětí na naší zahradě.
PENZION v patře budovy nabízí ubytování ve dvou VIP pokojích (vlastí koupelny, WC, lednice, varná konev) a 6ti pokojích převážně vybavených vlastním zařízením(sprcha, umyvadlo, WC). V případě dlouhodobého ubytování slevy.
UBYTOVNA - VHODNÁ ZEJMÉNA PRO STAVEBNÍ A MONTÁŽNÍ FIRMY, turisty na kolech i školní výlety. Lze sjednat i dlouhodobý pronájem místností za výhodných podmínek !


Dvě parkovaví místa přímo před budovou, ostatní na parkovišti 30 m od budovy Speciální nabídka pro cyklisty - ubytování za zvýhodněné ceny pro skupiny i jednotlivce, včetně možnosti uschování kol přímo na pokoji hosta!

Aktivity v lízkosti - Bowling city - bowling, squosh, šipky, stolní fotbal, herna atd. jen pár kroků od WESTERN STEAK HOUSu.
Navštivte zajímavé památky v okolních městech Kroměříži a Olomouci (památky zapsané na seznamu UNESCO). Doporučujeme navštívit také Tovačov, Chropyni a město módy Prostějov. Ubytujte se u nás a navštivte nedaleký komplex zahrad a zámek v Kroměříži, který je zapsán na Listinu světového přírodního a kulturního dědictví UNESCO. Do nedaleké Kroměříže můžete podniknout výlet na kole nebo zajet přímým spojem autobusem nebo vlakem. Cesta trvá jen pár minut.
Nabídka služeb v okolí: