Českem s námi » Ubytování » Šumava » Penziony » Horní Planá » Penzion Adalbert
A3680

Penzion Adalbert

Penzion Adalbert

Typ ubytování: Penziony

Turistická oblast: Šumava
Adresa: Palackého 111, Horní Planá 4585, Horní Planá
Mobil 1: +420 602 156 284
Web: http://penzion-adalbert.wz.cz/
E-mail: email
Počet lůžek:16

Součástí našeho penzionu je stylová česká restaurace. Maximální využitelná kapacita je pro 60 osob (letní sezona + 30 míst terasa). Restaurace je vybavena po selsku. Podle kapacity jsme schopni nabídnout nebo zajistit různé formy oslav, hostin, recepce, školení, svatby, soustředění ...atd. Součástí každé restaurace je samozřejmě i dobrá kuchyně. My Vám nabízíme typicky českou kuchyni se širokým výběrem jídel.

UBYTOVÁNÍ
Název Penzion Adalbert Stifter nese náš penzion po slavném spisovateli, ale i částí malíři A. Stifterovi. Penzion - ubytovací část je nově zrekonstruována. Pokoje jsou v podkroví a součástí každého pokoje je i sociální zařízení. Kapacita je maximálně pro 16 osob: 3x čtyřlůžkový pokoj, 1x dvoulůžkový pokoj, dvě přistýlky. Tyto pokoje spojuje vstupní hala, která zároveň funguje jako společenská místnost.

MĚSTO HORNÍ PLANÁ A JEHO OKOLÍ
Horní Planá je malebné městečko, které se nachází v krásném koutě naší republiky. Především krásná příroda nabízející turistům nejen aktivní, ale i pa-sivní odpočinek. Je zde mnoho pěších tras, cyklostezek a možnost převozu přes jezero. Široká nabídka vodních aktivit, jako např. surfing, půjčovna loděk, katamaránů, šlapadel, mini golf, tenis, kola, skupinové projížďky parníkem, člunem, vyjížďky na koních a samozřejmě nesmíme zapomenout na vášnivé rybáře - rybolov. Na místě je též možnost zakoupení rybářských lístků. Léto je krásné, ale krátké, tudíž bychom Vás chtěli zároveň pozvat i v podzimním a zimním období, kdy je Šumava určitě nejkrásnější. Těšíme se na Vaši návštěvu, brzy nashledanou s pozdravem kolektiv Penzionu Adalbert.
Pobyt vhodný pro:
pobyt na horách
Nabídka služeb v okolí: