Českem s námi » Ubytování » Adršpašsko, Broumovsko » Nové Město nad Metují

Ubytování Nové Město nad Metují.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Nové Město nad Metují v turistické lokalitě Adršpašsko, Broumovsko najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Apartmány, Hotely-Hostely. Nové Město nad Metují nabízí 2 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Nové Město nad Metují obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Nové Město nad Metují a okolí - oblast Adršpašsko, Broumovsko.

Hotel Rambousek

Hotel Rambousek

Hotely-Hostely » Adršpašsko, Broumovsko » Nové Město nad Metují Hotel Rambousek se nachází asi 200 m od historického centra Nového Města nad Metují. Město má šťastnou polohu v romantické pahorkovité krajině na rozhraní Orlického podhůří a Orlické tabule. Navštěvníci ho vyhledávájí pro jedinečnou krásu starobylého náměstí s podloubím a dominantami kostela a zámku ...
A2348 kapacita: 51 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Rambousek Webkamery v okolí objektu Hotel Rambousek
 
Novoměstský penzion

Novoměstský penzion

Apartmány » Adršpašsko, Broumovsko » Nové Město nad Metují Penzion s celoročním provozem a s možností dlouhodobého ubytování. Nabízíme nadstandardní služby za přijatelné ceny – výše ceny se řídí počtem ubytovaných osob (1 osoba/noc za 500 Kč, zatímco 3 osoby/noc za 900 Kč). Nyní můžete využít nově otevřený Bar 469, jehož součástí je stolní fotbal, šipky, p ...
A1282 kapacita: 24 lůžek

Ubytování v okolí objektu Novoměstský penzion Webkamery v okolí objektu Novoměstský penzion
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Nové Město nad Metují , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Nové Město nad Metují? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Adršpašsko, Broumovsko.

facebook

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3330 / Webkamery: celkem 945
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament