Českem s námi » Ubytování » České středohoří, Máchův kraj

Ubytování České středohoří, Máchův kraj

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


Máchův kraj je známý množstvím rybníků, skalnatých roklí, skalních bludišť a vesničkami se zachovanou lidovou architekturou. Při plánování výletů o vaší dovolené nebo prodlouženém víkendu doporučujeme zvážit návštěvu městečka Doksy, což je rekreační a lázeňské středisko u Máchova jezera. Turisty určitě zaujme Braniborská jeskyně - oblast skalnatých roklí a lesních pěšin západně od Starých Splavů a pro výlety do historie je v oblasti Máchova kraje a Středohoří na výběr velké množství hradů a zámku. Za zmínku určitě stojí zámek Doksy, hrad Bezděz nebo hrad Houska. V kraji se nachází také množství zřícenin, za všechny jmenujme zříceninu hradu - Starý Berštejn.

Turistický region České středohoří, Máchův kraj nabízí 77 možností ubytování v apartmánech, hotelech, chatách, penzionech..... V detailu ubytovacího zařízení máte možnost kontaktovat přímo majitele ubytování.

Přímé kontakty na 77 poskytovatelů ubytování v Českém středohoří - Máchův kraj

Rodinná chata
Rodinná chata
České středohoří, Máchův kraj
Penzion AV
Penzion AV
České středohoří, Máchův kraj
Koruna
Koruna
České středohoří, Máchův kraj
Ubytování Jana Rajtová
Ubytování Jana Rajtová
České středohoří, Máchův kraj
U Lípy
U Lípy
České středohoří, Máchův kraj
Pension Sylva
Pension Sylva
České středohoří, Máchův kraj
HOTEL BOHEMIA - Ústí nad Labem
HOTEL BOHEMIA - Ústí nad Labem
České středohoří, Máchův kraj
Pavlína
Pavlína
České středohoří, Máchův kraj
PENZION PRE
PENZION PRE
České středohoří, Máchův kraj
Ubytování v Roubené chaloupce
Ubytování v Roubené chaloupce
České středohoří, Máchův kraj
Sporthotel Patriot
Sporthotel Patriot
České středohoří, Máchův kraj
V Údolí Zlatého potoka
V Údolí Zlatého potoka
České středohoří, Máchův kraj
Ubytování v soukromí, Jaroslava Pytlounová
Ubytování v soukromí, Jaroslava Pytlounová
České středohoří, Máchův kraj
Restaurace & Hotel U Daliborky
Restaurace & Hotel U Daliborky
České středohoří, Máchův kraj

Velkým lákadlem pro turisty při jejich dovolenkových nebo víkendových pobytech je bývalý vojenský prostor Ralsko s letištěm. Po regionu České středohoří a Máchův kraj se dá velmi dobře pohybovat pěšky, ale pokud se nechystáte do skal, je nejlepším přepravním prostředkem kolo. Značené cyklotrasy vedou převážně po silnicích s menším provozem, lesních a polních cestách. Pokud si odmyslíme vrcholy, které doporučujeme navštívit nejen během Vašeho romantického víkendu ve dvou, je zdejší krajina rovinatá a cyklovýlety po ní jsou nenáročné a zvládnutelné i pro rodiny s dětmi. Máchův kraj je turistická oblast vhodná pro relaxování a výlety třeba o letních nebo podzimních prázdninách. Pro malé turisty a maminky s kočárky je České středohoří vhodné pro pěší výlety po nenáročných turistických trasách.

Po Máchově kraji je rozeseto velké množství rybníků, které bývají v létě obloženy rekreanty a příznivci vodních sportů. Nejznámějším cílem je Velký rybník, dnešní Máchovo jezero. Pro zpestření pobytu u Máchova jezera doporučujeme okružní plavbu výletní lodí, kterou během letních prázdnin ocení nejen vaše děti. Máchovo jezero je obklopeno borovým lesem a překrásnou scenérií. Na své si přijdou při svých podzimních toulkách také houbaři. Vodáci mají v oblibě řeku Ploučnici, která má nejvíce meandrů v České republice.

Vzhledem k charakteru krajiny i k nadmořské výšce je pěší turistika obvyklá i v zimě - Máchův kraj sice není příliš stavěn na zimní sporty, nicméně v zimních měsících se nabízí terény vhodné pro běžkaře. Můžete také využít zázemí restaurace Nad jezerem ve Starých Splavech a přijít si v zimě zabruslit na zamrzlém Máchově jezeře. Proto neváhejte a navštivte tento kraj i o zimních nebo jarních prázdninách.

Při výběru ubytování můžete zvolit chalupy s venkovním nebo vnitřním bazénem. V oblasti Máchova jezera a Českého středohoří na vás čekají dobře vybavené apartmány s dětskými hřišti, které jsou vhodné pro strávení klidné dovolené. Pro ty náročnější jsou v nabídce také luxusní penziony s wellnes pobyty, nabídkou fitnes, wifi apod. Na výběr je ubytování se snídaní, polopenzí, pro větší jedlíky i s plnou penzí. Další možností je ubytování v soukromí v klidném prostředí u lesa. U Máchova jezera je možnost levného ubytování v přilehlých kempech, kde si můžete vybrat mezi stanem, karavanem nebo chatkou. Také zde je možnost ubytování i se psy. Při prázdninovém pobytu u Máchova jezera se můžete zúčastnit jedné z mnoha letních akcí, koncertů, jarmarků..

Nádherné léto můžete strávit i v České republice. V Českém středohoří je hodně klidných míst kde nikoho nepotkáte a samozřejmostí je krásná příroda. Přijeďte navštívit tento ráj turistů a určitě nebudete litovat.

Poslední přidaná ubytování v oblasti České středohoří, Máchův kraj

Jachta Holany

Jachta Holany

Kempy-Tábořiště » České středohoří, Máchův kraj » Holany Rekreační středisko a kemp Jachta Holany se nachází v Máchově kraji, 12 km od České Lípy a 15 km od Máchova jezera. Naše středisko nabízí ubytování v chatách, které jsou roztroušeny v příjemném borovém lese. Lze u nás také stanovat anebo umístit vlastní karavan. Koupání je možné na naší vlastní p ...
A43884 kapacita: 100 lůžek, cena od: 200 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Jachta Holany Webkamery v okolí objektu Jachta Holany
 
Malba - penzion a školicí zařízení pod hradem Kokořín

Malba - penzion a školicí zařízení pod hradem Kokořín

Rekreační zařízení » České středohoří, Máchův kraj » Kokořín Penzion Malba je rekreační a školicí středisko pod hradem Kokořín v srdci CHKO Kokořínsko. Kapacita penzionu je 31 lůžek v 11 pokojích a chata Malběnka je pro 3 osoby. Restaurace s barem je pouze pro hosty penzionu a kapacita je 60 míst restaurace, 25 míst venkovní terasa, 48 míst posezení u ohniště ...
A43792 kapacita: 34 lůžek, cena od: 390 Kč - bez stravy a možnosti vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Malba - penzion a školicí zařízení pod hradem Kokořín Webkamery v okolí objektu Malba - penzion a školicí zařízení pod hradem Kokořín
 
Hotel Karel Hynek Mácha

Hotel Karel Hynek Mácha

Hotely-Hostely » České středohoří, Máchův kraj » Doksy Hotel Karel Hynek Mácha nabízí ubytování až pro 39 osob v blízkosti Máchova jezero v obci Staré Splavy. Díky dobré poloze a krásnému prostředí je tento hotel vhodný jak pro ozdravné pobyty škol v přírodě, tak i pro rodinné dovolené. Hotel má k dispozici venkovní terasu a uzamykatelné parkoviště. ...
A43785 kapacita: 39 lůžek, cena od: 450 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Hotel Karel Hynek Mácha Webkamery v okolí objektu Hotel Karel Hynek Mácha
 

Hledáte ubytování v oblasti České středohoří, Máchův kraj?

Náš katalog ubytování vám nabízí obsáhlou nabídku ubytování. Vyhledávat můžete dle základního nebo rozšířeného filtru. Pokud se nechcete probírat nabídkou ubytování, využijte poptávkový formulář. Váš dotaz se rozešle provozovatelům ubytování na základě Vašich požadavků.

Ubytovací objekty jsou v této oblasti členěny dle typu ubytování na:


facebook
Banner Lesní sklo

Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2018 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3424 / Webkamery: celkem 1087
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl