Českem s námi » Ubytování » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Staré Město pod Landštejnem

Ubytování Staré Město pod Landštejnem.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Staré Město pod Landštejnem v turistické lokalitě Jindřichohradecko, Třeboňsko najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Hotely-Hostely. Staré Město pod Landštejnem nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Staré Město pod Landštejnem obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Staré Město pod Landštejnem a okolí - oblast Jindřichohradecko, Třeboňsko.

Hotel Landštejnský Dvůr

Hotel Landštejnský Dvůr

Hotely-Hostely » Jindřichohradecko, Třeboňsko » Staré Město pod Landštejnem Hotel a restaurant Landštejnský dvůr se nachází v přírodním parku Česká Kanada v těsné blízkosti mohutné zříceniny hradu Landštejn. Oblast láká návštěvníky zejména přírodními krásami, rybníky, lesy a četnými historickými památkami. Na své si přijdou zejména milovníci rybaření, houbaření, turistiky a ...
A1837 kapacita: 23 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel Landštejnský Dvůr Webkamery v okolí objektu Hotel Landštejnský Dvůr
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Staré Město pod Landštejnem , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Staré Město pod Landštejnem? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Jindřichohradecko, Třeboňsko.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 2907 / Webkamery: celkem 996
Doporučujeme: Bazar – Online inzerce a bazar, Apartmány Ponědraž, Chaty a chalupy Jindřichův Hradec, Penziony Chlum u Třeboně, Rekreační zařízení Domanín, Ubytovny Chlum u Třeboně,

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha