Českem s námi » Ubytování » Královéhradecko, Podzvičínsko » Stará Paka

Ubytování Stará Paka.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Stará Paka v turistické lokalitě Královéhradecko, Podzvičínsko najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Penziony. Stará Paka nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Stará Paka obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Stará Paka a okolí - oblast Královéhradecko, Podzvičínsko.

PENZION - RESTAURACE STAROPACKÁ SOKOLOVNA VE STARÉ PACE

PENZION - RESTAURACE STAROPACKÁ SOKOLOVNA VE STARÉ PACE

Penziony » Královéhradecko, Podzvičínsko » Stará Paka Penzion a restaurace leží v obci Stará Paka, která se nachází v půvabném údolí říčky Rokytky 3 km od Nové Paky. Oblast představuje ideální základnu k výletům hned do dvou atraktivních oblastí české republiky: Krkonoš a Českého Ráje. Do prachovských skal je to jen 25 Km a do Vrchlabí 21 km. Penzi ...
A3597 kapacita: 20 lůžek

Ubytování v okolí objektu PENZION - RESTAURACE STAROPACKÁ SOKOLOVNA VE STARÉ PACE Webkamery v okolí objektu PENZION - RESTAURACE STAROPACKÁ SOKOLOVNA VE STARÉ PACE
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Stará Paka , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Stará Paka? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Královéhradecko, Podzvičínsko.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3002 / Webkamery: celkem 983
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha