Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Jilemnice

Ubytování v Jilemnici v Krkonoších.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


Město Jilemnice, které je nástupištěm do západních Krkonoš, je krásné nejen v letním období, ale i v zimním, kdy je navíc významným lyžařským centrem právem označovaným přídomkem "kolébka českého lyžování".

V obci Jilemnice v turistické lokalitě Krkonoše najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Apartmány. Jilemnice nabízí 2 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Jilemnice obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování ve městě Jilemnice v Krkonoších - turistická oblast Krkonoše.

Apartmán u Buřičů - Ubytování

Apartmán u Buřičů - Ubytování

Apartmány » Krkonoše » Jilemnice Nabízíme Vám k ubytování nově vybudovaný apartmán s vlastním vchodem v podkroví rodinného domu v městě Jilemnici – nazývaném bránou Krkonoš. Je možno ubytovat až 6 osob. Apartmán je vybaven dvěmi ložnicemi po třech lůžkách, obývacím pokojem se sedací soupravou a BTV, kuchyní s elektrickým sporákem, ...
A4000 kapacita: 6 lůžek

Ubytování v okolí objektu Apartmán u Buřičů - Ubytování Webkamery v okolí objektu Apartmán u Buřičů - Ubytování
 
Roubenka u tenisových dvorců Na Žuliánce Jilemnice

Roubenka u tenisových dvorců Na Žuliánce Jilemnice

Apartmány » Krkonoše » Jilemnice Celoroubená stavba , dva apartmány se třemi lůžky + přistýlky , klubovna s občerstvením, venkovní gril . Roubenka je okraji města Jilemnice v blízkém okoli les,pole,louky.
A1905 kapacita: 6 lůžek

Ubytování v okolí objektu Roubenka u tenisových dvorců Na Žuliánce Jilemnice Webkamery v okolí objektu Roubenka u tenisových dvorců Na Žuliánce Jilemnice
 

Hledáte levné ubytování v Jilemnici a okolí nebo jen ubytování na jednu noc? Zajímá Vás pronájem chalupy na týdenní nebo víkendový pobyt? Pomocí rozšířeného filtru při vyhledávání pobytu můžete zadat tyto a spoustu dalších parametrů (např. vzdálenost ubytování od sjezdovky nebo koupaliště, pobyty vhodné pro rodiny s dětmi, cyklisty, vybavenost ubytování ...), které jsou pro Vás při výběru ubytování důležité. Chystáte-li si vybrat ubytování na Silvestra, Vánoce nebo o letních či jarních prázdninách doporučujeme provést včasnou rezervaci.

V Jilemnici naleznete široký výběr ubytování v penzionech, hotelích, apartmánech nebo levného ubytování v chatách i chalupách. Určitě si každý najde ubytování, které bude splňovat jeho nároky pro příjemně strávenou rodinnou dovolenou. Při stravování si můžete zvolit mezi plnou penzí či polopenzí nebo jen pobyt se snídaní a využít pestré nabídky místních restaurací a hospůdek, které nabízejí krkonošské speciality. Jilemnice je přirozeným centrem mikroregionu Jilemnicko, oblasti s ideálními podmínkami pro lyžování, s překrásnými výhledy a romantickým údolí Jizery. Jilemnicko je ideální možností jak trávit dovolenou mimo turisticky velmi navštěvovaná místa Krkonoš a přitom v jejich blízkosti. Běžecký okruh Vás o zimní dovolené zve do zajímavého a malebného prostředí mikroregionu Jilemnicko, podhůří našeho nejvyššího pohoří Krkonoš. Můžete zde najít několik kilometrů pravidelně upravovaných běžeckých tratí, z nichž většina je v areálu Hraběnka, zbylá část vede kolem dokola celé Jilemnice. Pokud se rozhodnete zavítat do Jilemnice o letních prázdninách, turistických tras a cest zde najdete velmi mnoho. Zdatným cyklistům se pak nabízí místa výše položená. Z Jilemnice se lze vydat do kteréhokoliv směru jak pěšky, tak na kole. A vždy narazíte na nějakou zajímavost. V blízkosti města leží Krkonoše, které jsou především v létě rájem turistů. Ve městě se nachází 8 km dlouhá naučná stezka "Jilemnice známá neznámá". Tato trasa má za úkol seznámit turisty, ale i obyvatele Jilemnice se zajímavostmi a památkami města. Kolem Jilemnice se můžete vydat také značeným cykloturistickým okruhem "Jilemnickem křížem krážem", dlouhým 24 km vedoucí přes Kozinec, Mříčnou, Martinice, Horní Brannou a Hrabačovem zpět do centra města Jilemnice. Výhodou okruhu je možnost si jej na mnoha místech zkrátit či pokračovat jiným směrem, proto je vhodná i při cyklodovolené s dětmi o prázdninách. Dalším zpestřením při trávení třeba podzimní dovolené je návštěva oddílu kuželek, kde si dráhy můžete pronajmout. O prodlouženém víkendu doporučujeme prohlídku Krkonošského muzea, které zachycuje historii, lidovou kulturu západních Krkonoš a počátky lyžování v českých zemích. Součástí expozic je i galerie významného českého krajináře Františka Kavána. Zajímavostí města je zvědavá ulička s domy posunutými vždy o jednu okenní osu blíž do ulice. Procházka večerní Jilemnicí může být příjemným zpestřením Vašeho romantického pobytu.

zdroj: www.mestojilemnice.cz


Chybí vám zde další ubytování z města Jilemnice, které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.

Českemsnámi.cz


Nenašli jste to správné ubytování v obci Jilemnice? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Krkonoše.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3048 / Webkamery: celkem 969
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha