Českem s námi » Ubytování » Krkonoše » Paseky nad Jizerou

Ubytování v Pasekách nad Jizerou v Krkonoších.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


Lyžařské středisko Paseky nad Jizerou je typická horská obec na pomezí Jizerský hor a Krkonoš v oblasti chráněného území Krkonošského národního parku.

V obci Paseky nad Jizerou v turistické lokalitě Krkonoše najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Farmy a statky, Chaty a chalupy, Penziony. Paseky nad Jizerou nabízí 3 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Paseky nad Jizerou obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Paseky nad Jizerou - turistická oblast Krkonoše.

Hospodářství na Zvonici

Hospodářství na Zvonici

Farmy a statky » Krkonoše » Paseky nad Jizerou Samostatně umístěný objekt. Ubytování vhodné pro 2– 3 rodiny. Ubytování v 2× třílůžkovém pokoji, 2× čtyřlůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením. Příjezd a parkování u domu. Vleky asi 300m, restaurace 100m, potraviny 100m.
A2398 kapacita: 14 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hospodářství na Zvonici Webkamery v okolí objektu Hospodářství na Zvonici
 
Penzion Sokol

Penzion Sokol

Penziony » Krkonoše » Paseky nad Jizerou Rozsah poskytovaných služeb penzionu Sokol v Pasekách nad Jizerou je vázán na probíhající roční období. Na jaře a na podzim je to především realizace škol v přírodě, v zimě pak zimní rekreace a lyžařské kurzy, v létě rodinné rekreace, dětské tábory a sportovní soustředění. Zejména v zimě penzion nab ...
A1559 kapacita: 90 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Sokol Webkamery v okolí objektu Penzion Sokol
 
Chalupa Makov

Chalupa Makov

Chaty a chalupy » Krkonoše » Paseky nad Jizerou Nabízíme ubytování pro skupiny přátel nebo rodiny s dětmi -ideálně do 12 osob (max. kapacita 17) ve zrekonstruované roubence ve známém lyžařském středisku Paseky nad Jizerou. K dispozici je vybavená kuchyň, krbová kamna, sauna, 2 koupelny a WC. Parkovat lze celoročně přímo u chalupy. Lyžařské vleky ...
A43845 kapacita: 15 lůžek, cena od: 10000 Kč - se snídaní

Ubytování v okolí objektu Chalupa Makov Webkamery v okolí objektu Chalupa Makov
 

Hledáte levné ubytování v Pasekách nad Jizerou a okolí nebo jen ubytování na jednu noc? Zajímá Vás pronájem chalupy na týdenní nebo víkendový pobyt? Pomocí rozšířeného filtru při vyhledávání pobytu můžete zadat tyto a spoustu dalších parametrů (např. vzdálenost ubytování od sjezdovky nebo koupaliště, pobyty vhodné pro rodiny s dětmi, cyklisty, vybavenost ubytování ...), které jsou pro Vás při výběru ubytování důležité. Chystáte-li si vybrat ubytování na Silvestra, Vánoce nebo o letních či jarních prázdninách doporučujeme provést včasnou rezervaci.

V Pasekách nad Jizerou si můžete vybrat z několika forem ubytování (soukromé priváty, pensiony, apartmány, levné ubytování v horských chaty a chalupách). Majitelé ubytovacích zařízení nabízejí pobyty se snídaní, s polopenzí nebo plnou penzí. Pro rodiny s dětmi jsou připravena dětská hřiště. Ubytování se psy bývá často po dohodě umožněno.

Na milovníky lyžování čekají perfektně upravené běžecké tratě či sjezdovky, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly. V obci jsou 4 lyžařské vleky a jedna čtyřsedačková lanová dráha. Kompletní péči v zimním období zajišťují půjčovny lyží a lyžařské školy. Večerní lyžování bývá zdarma jako bonus k zakoupené vícedenní jízdence. Nejen proto je oblast ideálním místem pro strávení zimní dovolené či Silvestrovského pobytu.

O vánočních či jarních prázdninách můžete využít cca 20 km udržovaných běžeckých tratí, které naleznete okolo Kapradníku a Hromovky, v blízkosti rozhledny Štěpánka. Běžecké okruhy navazují na Krkonošskou lyžařskou cestu, která protíná celé Krkonoše a na druhé straně na Jizerskohorskou magistrálu.

Pokud chcete vyrazit na cyklistický výlet mimo Paseky, můžete využít cyklobus, který je v provozu nejen o letních prázdninách, ale i v červnu a v září. O letní dovolené se můžete osvěžit koupáním v řece Jizeře, kterou často využívají vodáci pro sjíždění na kajacích či raftech. O rodinné dovolené doporučujeme návštěvu proslulého Krkonošského muzea – Památníku zapadlých vlastenců, které láká k zajímavé prohlídce. Jedná se o muzeum s expozicí na téma historie, spolkový život, živnosti, řemesla a průmysl obce.

Paseky nad Jizerou patří svou polohou, přírodními krásami a zachovanou lidovou architekturou mezi vyhledávané rekreační cíle.

zdroj: http://www2.paseky.cz/


Chybí vám zde další ubytování z obce Paseky nad Jizerou, které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.

Českemsnámi.cz


Nenašli jste to správné ubytování v obci Paseky nad Jizerou? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Krkonoše.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3049 / Webkamery: celkem 970
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha