Českem s námi » Ubytování » Kutnohorsko, Posázaví » Kostelec nad Černými lesy

Ubytování Kostelec nad Černými lesy.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Kostelec nad Černými lesy v turistické lokalitě Kutnohorsko, Posázaví najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Hotely-Hostely. Kostelec nad Černými lesy nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Kostelec nad Černými lesy obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Kostelec nad Černými lesy a okolí - oblast Kutnohorsko, Posázaví.

Sporthotel Sokol Kostelec nad Černými lesy

Sporthotel Sokol Kostelec nad Černými lesy

Hotely-Hostely » Kutnohorsko, Posázaví » Kostelec nad Černými lesy Hotelové ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích. Ve dvanácti pokojích je sprchový kout.Ve všech pokojích je teplá a studená voda.Hotel je součástí sportovního areálu. K použití je společenský sál, klubovny, fitnesscentrum, sauna, stolní tennis, moderní čtyřdráhový kuželník, sportovní hala 45x24m, ...
A1114 kapacita: 65 lůžek

Ubytování v okolí objektu Sporthotel Sokol Kostelec nad Černými lesy Webkamery v okolí objektu Sporthotel Sokol Kostelec nad Černými lesy
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Kostelec nad Černými lesy , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Kostelec nad Černými lesy? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Kutnohorsko, Posázaví.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3060 / Webkamery: celkem 978
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha