Českem s námi » Ubytování » Orlické hory » Kunvald

Ubytování Kunvald.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Kunvald v turistické lokalitě Orlické hory najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Chaty a chalupy, Penziony. Kunvald nabízí 2 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Kunvald obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Kunvald a okolí - oblast Orlické hory.

Chalupa Elsa

Chalupa Elsa

Chaty a chalupy » Orlické hory » Kunvald Chalupa Elsa se nachází v podhůří Orlických hor v obci Kunvald. Je ideálním místem pro rodinou rekreaci a zároveň svou polohou i jako velmi příhodné výchozí místo pro cyklistické a běžkařské túry po Orlických horách. K objektu náleží i rozlehlý pozemek zaručující klid, soukromí a možnost volného poh ...
A3420 kapacita: 10 lůžek

Ubytování v okolí objektu Chalupa Elsa Webkamery v okolí objektu Chalupa Elsa
 
Ubytování Frikulín

Ubytování Frikulín

Penziony » Orlické hory » Kunvald Zveme vás do našeho rodinného penzionu v Kunvaldě.Tato malebná horská obec leží v Orlických horách na přístupové cestě ze Žamberka do Rokytnice v Orl. horách. Náš penzion se nachází na klidném místě mimo hlavní silnici, v horní části obce, v nadmořské výšce asi 500 m.Svou polohou a vybavením je vhod ...
A666 kapacita: 11 lůžek, cena od: 200 Kč - možnost vl. vaření

Ubytování v okolí objektu Ubytování Frikulín Webkamery v okolí objektu Ubytování Frikulín
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Kunvald , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Kunvald? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Orlické hory.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3091 / Webkamery: celkem 976
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha