Českem s námi » Ubytování » Polabí » Mladá Boleslav

Ubytování Mladá Boleslav.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Mladá Boleslav v turistické lokalitě Polabí najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Hotely-Hostely, Penziony. Mladá Boleslav nabízí 2 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Mladá Boleslav obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Mladá Boleslav a okolí - oblast Polabí.

Hotel u Hradu

Hotel u Hradu

Hotely-Hostely » Polabí » Mladá Boleslav českou kuchyň v Jihočeské restauraci speciality z ryb v Rybářské restauraci značkové pivo Budvar, Plzeň intimní posezení v salonku příjemné posezení v zahradní restauraci ubytování v 1 a 2 lůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, telefonem a televizí se satelitem, mini b ...
A1026 kapacita: 50 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel u Hradu Webkamery v okolí objektu Hotel u Hradu
 
Penzion Telephone

Penzion Telephone

Penziony » Polabí » Mladá Boleslav V pensionu jsou k dispozici jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou standardně vybaveny sociálním zařízením se sprchou, televizí se satelitním připojením, ledničkou a připojením k Internetu. Specifikem našeho pensionu je třílůžkové apartmá s ledničkou, televizí se satelitním připojením, př ...
A2336 kapacita: 21 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Telephone Webkamery v okolí objektu Penzion Telephone
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Mladá Boleslav , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Mladá Boleslav? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Polabí.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3212 / Webkamery: celkem 990
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha