Českem s námi » Ubytování » Střední Morava, Haná » Šternberk

Ubytování Šternberk.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Šternberk v turistické lokalitě Střední Morava, Haná najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Hotely-Hostely, Penziony. Šternberk nabízí 3 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Šternberk obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Šternberk a okolí - oblast Střední Morava, Haná.

Hotel m

Hotel m

Hotely-Hostely » Střední Morava, Haná » Šternberk Je moderní hotel, umístěný v historickém centru města Šternberka. Citlivé spojení zachované stylové architektury rekonstruovaného starého domu s moderními prvky splňuje všechny náročné požadavky současného cestovního ruchu a vytváří příjemnou atmosféru rodinného prostředí.
A933 kapacita: 50 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel m Webkamery v okolí objektu Hotel m
 
Pension U hradu

Pension U hradu

Penziony » Střední Morava, Haná » Šternberk Nabízíme komfortní ubytování ve dvoulůžkových a dvou více lůžkových pokojích. Všechny pokoje mají samostatné sociální zařízení (WC + sprchový kout), sat - tv, telefon s přímou volbou, balkon nebo přímý vstup do zahrady. Snídaně je podávána v restauraci formou bufetu v době od 7.00 h. do 9. ...
A2376 kapacita: 43 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension U hradu Webkamery v okolí objektu Pension U hradu
 
Penzion Na Kiosku

Penzion Na Kiosku

Penziony » Střední Morava, Haná » Šternberk Nabízíme možnosti ubytování v 1-3 lůžkových pokojích, každý pokoj má své sociální zařízení (WC+sprcha) a BTV. Samozřejmostí je parkování automobilů před penzionem na vlastním oploceném parkovišti i uskladnění Vašeho bicyklu v objektu penzionu.
A4666 kapacita: 12 lůžek

Ubytování v okolí objektu Penzion Na Kiosku Webkamery v okolí objektu Penzion Na Kiosku
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Šternberk , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Šternberk? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Střední Morava, Haná.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3291 / Webkamery: celkem 989
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha