Českem s námi » Ubytování » Šumava » Janovice nad Úhlavou

Ubytování Janovice nad Úhlavou.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Janovice nad Úhlavou v turistické lokalitě Šumava najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Ubytovny. Janovice nad Úhlavou nabízí 1 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Janovice nad Úhlavou obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Janovice nad Úhlavou a okolí - oblast Šumava.

Levné ubytování Janovice nad Úhlavou

Levné ubytování Janovice nad Úhlavou

Ubytovny » Šumava » Janovice nad Úhlavou Nabízíme Vám k pronájmu ubytovací buňky.Jedná se o jednolůžkové,dvoulůžkové,třílůžkové pokoje.Cena od 140,-Kč/noc.10km od Klatov.Vlastní parkoviště,sociální zařízení na buňce,celková kapacita je 200 lůžek.
A1897 kapacita: 200 lůžek

Ubytování v okolí objektu Levné ubytování Janovice nad Úhlavou Webkamery v okolí objektu Levné ubytování Janovice nad Úhlavou
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Janovice nad Úhlavou , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Janovice nad Úhlavou? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Šumava.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3048 / Webkamery: celkem 969
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha