Českem s námi » Ubytování » Vysočina » Radošov

Ubytování Radošov.

 Region:

Obec:

Název:
Počet osob:

Hledáte ubytování a nechcete složitě vyhledávat?
Využijte náš poptávkový formulář.


V obci Radošov v turistické lokalitě Vysočina najdete na portálu Českemsnámi.cz ubytování následujícího typu: Hotely-Hostely, Penziony. Radošov nabízí 2 možností ubytování. Databáze ubytování na portálu Českemsnámi.cz v obci Radošov obsahuje přímé kontakty na majitele ubytování.

Výpis ubytování v obci Radošov a okolí - oblast Vysočina.

Hotel - Restaurace - Autocamping Na Špici

Hotel - Restaurace - Autocamping Na Špici

Hotely-Hostely » Vysočina » Radošov Hotel, restaurace, kemp Na Špici Miloše a Hany Ztratilových. Komplex se nachází v obci Kyselka - část Radošov, 15 km od Karlových Varů, v Západočeském kraji, CZ.Obec leží v údolí řeky Ohře.
A885 kapacita: 74 lůžek

Ubytování v okolí objektu Hotel - Restaurace - Autocamping Na Špici Webkamery v okolí objektu Hotel - Restaurace - Autocamping Na Špici
 
Pension Rieger

Pension Rieger

Penziony » Vysočina » Radošov Penzion Rieger se nalézá v klidné vesnici na řece Ohři vzdálené asi 10 km od Karlových Varů a Ostrova nad Ohří. Díky své poloze, přímo v podhůří Krušných hor, je dobrým východiskem při putování za krásami místního kraje, ať už v zimě nebo v létě. Velká zahrada je s venkovním posezením a grilem při ...
A2600 kapacita: 12 lůžek

Ubytování v okolí objektu Pension Rieger Webkamery v okolí objektu Pension Rieger
 


Chybí vám zde další ubytování z obce Radošov , které znáte? Přidejte je pomocí funkce přidat objekt do katalogu. Po následné kontrole administrátorů bude nové ubytovací zařízení zařazeno do katalogu ubytování.


Nenašli jste to správné ubytování v obci Radošov? Podívejte se na další nabídky ubytování v turistické lokalitě Vysočina.


Provozovatel serveru / PodmínkyMapa stránek

© 2011-2020 Českemsnámi.cz

Ubytovací zařízení: celkem 3145 / Webkamery: celkem 981
Doporučujeme:

Spony do vlasů , Lesni zelené sklo , Webkamery z Chorvatska , Tiffany anděl , Kapela Ornament , Webkamery Praha